PDA

View Full Version: Riješen čudno znak u URL-ove



badawidollah
21-05-10, 12:30
[Lang = VI] Pozdrav,

* Ron97 مباراة .. أي مكان آخر يمكن الربح? - العاب الجوال منتدى تحميل Mp3 موسيقى فيلم فيديو خلفية المشروع شركة إدارة الأعمال الكبار فوتوشوب يؤ

badawidollah
21-05-10, 12:31
Googlebot pronašli izuzetno velik broj URL-ova na Vašoj web lokaciji: Molimo izaberite Vaše Jezici Bel 19. svibnja 2010
Googlebot je naišao na probleme prilikom indeksiranja Vaše web lokacije Izaberite Jezici Bel.
Googlebot je naišao izuzetno veliki broj linkova na vašim stranicama. To može ukazivati na problem s Vaše web lokacije URL struktura. Googlebot možda nepotrebno indeksira velik broj različitih URL-ova koji upućuju na identičan ili sličan sadržaj, ili indeksira dijelove Vaše web lokacije koje nisu namijenjene za indeksiranje od strane Googlebot. Kao rezultat toga Googlebot može potrošiti puno više pojasne širine nego što je potrebno, ili možda neće moći potpuno indeksirati sav sadržaj Vaše web lokacije.
Više informacija o ovom pitanju
Evo popis uzorka URL s potencijalnim problemima. Međutim, ovaj popis ne mora sadržavati sve problematični URL-ove na vašim stranicama.

* Ron95 Ron97
* A ¤ ¤ à ¥ à ¤ ¯  ¤ ¾ à ¤ ¯  ¤ ¯  ¥ <a ¤ ¯  ¥ € PS3 250GB - A ¤ «à ¥ <à ¤ ¯  ¤ ® A ¤ ® à ¥ <à ¤ ¬ à ¤ ¾ à ¤ ‡ à ¤ ² à ¤-à ¥ ‡ à ¤ ® à ¥ à ¤ ¯  ¤ à ¤ ® A ¤ ª à ¥ € 3 A ¤ μà ¥ € po ¤ ¡à ¤ ¿à ¤ ¯  ¥ < à ¤ ¯  ¤, A ¤-à ¥ € po ¤ ¤ à ¤ ® à ¥, A ¤ μà ¥ € po ¤ μà ¥ ‰ à ¤ ² à ¤ ª à ¥ ‡ à ¤ ª à ¤ ¯  ¤ ª à ¤ ¯  ¤ ¿à ¤ ¯  ¥ <a ¤ œà ¤ ¯  ¤ ¾ à ¤ ª à ¥ à ¤ ¯  ¤ ¬ à ¤, A ¤ § à ¤ ¯  ¤ μà ¥ à ¤ ¯  ¤ ¾ à ¤ ª à ¤ ¾ à ¤ ° à ¤ ¤ • U, A
* U Ø § U † O • Uso ± Ř ³ nas Uso º Uso • O ® U ... Ø ³ Ø © Ø funti Ø'Ù ‡ Ø ± - U ... U † Ř ª O • U ‰ Ř § U "Ø ¹ Ø § Ø • O § U" o ¬ UO § U "Ø ª Ø * U ... zvani dokaz" U ... Ø ¬ Ř § U † nas mp3 Ř § U "U Uso ¯ zvani dokaz U ... UO ³ zvani dokaz, U ‰ Ř § U" U zvani dokaz "U ... Ø ® U" U Uso © Ř § U "U ... O'o ± UO ¹ O'o ± ÙƒØ © Ø ¥ Ø § Ø • O ± Ř © Ř § U" O £ o ¹ U ... Ř § U "u UO ª ¨ U ÙØ'ÙØ, ØμØμ Ø § U "O * o • O § U" Ø ª nas

badawidollah
21-05-10, 12:51
Na RewriteEngine

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbseo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbseo.php ^(.+)$ RewriteRule [L, QSA]

vBET
22-05-10, 23:20
Što je prvi post o?

Vaš. Htaccess izgleda dobro i što vidim da radi. Imate li problema s pravilima?

O Googleu napomena - primjer problematičan URL nije URL na sve. Ima li nešto slomljeno na post, ili je to što su Google šaljete?

Također - Vidio sam već napisao u temi gdje se ovo pitanje bio opisan. Molimo jelen savjeti opisano tamo. Uglavnom:
1. Blok nevažne sadržaj robots.txt
2. Provjerite ne Webmaster Tools vam pokazuje u nekim greške looped URL-ova (udaljeni znači neki dijelovi ponavljaju iznova i iznova)

badawidollah
23-05-10, 08:02
1. nije
2. Google ne prikazuje pogreške petlje url

VGF
23-05-10, 15:52
Komentar od tih područja -


#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

i pokušajte ponovno. Vi ne treba dva puta. I ne trebate ovu liniju ili -


#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA] (Već komentirao gore)

^ ^ Nakon toj liniji tamo, razbio moj forum. Njegova nije potrebna.

Ako to ne uspije ... i pokušati komentirati ovaj dio out -



#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.nusantaraku\.org
#RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/$1 [L,R=301]

Neki poslužitelji ne to zahtijevaju. Morao sam to komentirati kao dobro .. inače forum je razbio.

VGF
23-05-10, 15:59
Moj vBet instalacija je potpuno funkcionalna samo sljedeće u htaccess. -



Na RewriteEngine
Opcije + FollowSymLinks

# VbSEO Sitemap
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]
# END

# VBET
# PRAVILA za SEO prijevod veze s vBSEO (moraju biti uključeni prije svih pravila vbseo.php)

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / $ 2 [L, QSA]



RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]
# VBET Kraj

badawidollah
23-05-10, 17:22
Sada, moj pravila kao što je ovaj

Na RewriteEngine

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbseo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
# RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]


ne znam to raditi ili ne

vBET
23-05-10, 17:41
Sada, moj pravila kao što je ovaj

...

ne znam to raditi ili ne

Vaš pravila izgleda u redu. Da biste provjerili to raditi samo idite na bilo koju prevedeno stranica i provjeriti je li radi.

Ne morate ukloniti vBSEO pravila - oni nisu aktivni anyway (vBET hvata sve prije vBSEO). Također svoj prvi pravilo je ok i bolje za SEO da su ga (snage preusmjeriti URL-ove ne počinje od www početi www).

Predlažem da ne bilo kakve promjene u vašem. Htaccess datoteku sve dok ne winf da nešto ne radi, au tom slučaju molimo da nas prije opisati što je to i mi ćemo vam dati podršku.

vBET
23-05-10, 17:42
1. nije
2. Google ne prikazuje pogreške petlje url

1. Kada - prije ili poslije Google Mail?

VGF
23-05-10, 19:29
U moje, ja nemam ovaj dio. Možete ga dva puta -



RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbseo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]


vbseo.php se ignorira .... i za mene je to razbio moj broj, ako sam ga ostavio tamo.

Michal mi je rekao za uklanjanje, a sada to radi dobro.

badawidollah
24-05-10, 10:52
1. Kada - prije ili poslije Google Mail?

prije google elektronička pošta mene.
moj indeks ne raste kao i obično sada.
izgledaju poput Google zaustaviti indeksa moj web

VGF
24-05-10, 12:29
prije google elektronička pošta mene.
moj indeks ne raste kao i obično sada.
izgledaju poput Google zaustaviti indeksa moj web

Potrebno je vrijeme, braco. Ja bih dati 2 do 3 mjesec minimum.

Ive 'bio analize tražilice SEO za kao što je 10 godina. I nema sumnje da je potrebno vrijeme za Google za određivanje 'konačni' položaj vaše stranice. To će varirati na višu i nižim redovima za nekoliko tjedana.

badawidollah
24-05-10, 12:53
U moje, ja nemam ovaj dio. Možete ga dva puta -



vbseo.php se ignorira .... i za mene je to razbio moj broj, ako sam ga ostavio tamo.

Michal mi je rekao za uklanjanje, a sada to radi dobro.

Na RewriteEngine

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]

# RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
# RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
# RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Nadam se da će raditi

vBET
24-05-10, 20:06
prije google elektronička pošta mene.
moj indeks ne raste kao i obično sada.
izgledaju poput Google zaustaviti indeksa moj web

Imajte na umu da je normalno i htio da su stranice blokirane u robots.txt uklonjeni iz indeksa. Tako u ovom području možete biti mirni. Google je indeksiranje novih sadržaja, a možda i još uvijek ne-nevažno indeksiranje sadržaja.

Pravo je pitanje što je to Google poruka je zapravo o tome. Je li moguće da je Google je pisao o sadržaju koji ste već blokirani, ali nije uklonjen iz indeksa još uvijek, ili tu stvarno nešto petlja u URL adresu koja se ne vidi sad. U prvom slučaju - ne postoji ništa brinuti - irelevantnim stranicama koji su vidjeli Google kao dupliciranje sadržaja će biti uklonjeni u neko vrijeme i pitanje je zatvorena. U drugom slučaju moramo pronaći looped URL-ove - da definitivno će se naći onih u Alatima za webmastere prije ili kasnije, ako takav postoji (imajte na umu da alati za webmastere ne pokazati stvarne podatke).

Također još jedan savjet - da provjerite da li blokirani sve nevažne sadržaj robots.txt Molimo pogledajte ovdje za primjere:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
I budite spremni da se stranice blokirane datotekom robots.txt će nestati iz indeksa - to je kako je i kako to treba raditi.

U ovom trenutku ne znamo iz drugih razloga zašto je Google bi mogao poslati kao poruku. Još uvijek čeka odgovor da poruka s obzirom na drugi post ovdje je kao Google poslati ili je nešto slomljena s kodiranja?

vBET
10-06-10, 22:46
Nema odgovora - smatra riješen. Molimo imajte na umu da je ovdje, ako ne:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1