PDA

View Full Version: Riješen Obavijest o pogrešci



Gumble
16-05-10, 05:19
Kako ta pogreška nakon instalacije


Notice: Use of undefined constant DIR - assumed 'DIR' in /var/www/.../espinge.com/httpdocs/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php on line 18

Također obavijesti URL prepisati potpuno je meesed s linkovima koji sadrže posebne znakove, sve slike su otišli iz CMS (probly se odnose na pogreške)

Bilo koji ideja kako to škripac ovaj, nije dobiti bilo koji problem s besplatnu verziju ...

Gumble
16-05-10, 06:34
Kratki ažuriranje, te pogreške skok uskoro toj liniji aktivira:


RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

No, f njegova nije aktivna foruma prikazati kao praznu stranicu.

Gumble
16-05-10, 18:17
Ne možete pronaći problem, pregledali su sve koraci su ga onemogućiti ponovno, uskoro ću uploadati htaccess obavijesti doći i razbiti mnogo stvari

Gumble
16-05-10, 18:40
Kratki ažuriranje, imao s invaliditetom sada svih ostalih dodataka, još uvijek se prikazati ...

Bilo koji ideja će biti dobrodošli, hvala

vBET
16-05-10, 19:27
Pokušajte to i reći o rezultatima:
1. Uredi vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
2. Find:

if (!defined(DIR)) {
3. Zamjena za:

if (!defined('DIR')) {

Gumble
17-05-10, 19:30
Rad velik sada je u potrazi krivu sliku svih vremena ...

VGF
17-05-10, 22:31
Imam taj isti pogreška u mom pogreške dnevnika ..

nije kao što je spomenuto, ali moje slike su još uvijek slomljena.

Mislim da je moj problem je dublji.

vBET
18-05-10, 17:22
Za pogreške dnevnik - slijedite upute gore. Za slike - molimo vas da otvorite zasebne teme s detaljima.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1