PDA

View Full Version: Već učinjeno Mogu sam napustio izvorni naslov za sve jezike?



Pajo
06-05-10, 01:27
Imam problem kada pišem pjesmu, a onda prevoditelj prevesti ime pjesme na svim jezicima ... To izgleda vrlo smiješno, jer svi ljudi traži izvorni naslov pjesme
Dakle, ima li mogućnost za lijevo izvorni naslov za sve jezike (Content može biti prevedeno)? Mogu li napisati bilo koji znak na početku i na kraju naslov koji će "reći NE" za prevođenje naslov?

vBET
06-05-10, 15:55
U ovom trenutku to nije podržan. Možete koristiti notranslate BBCode, ali samo u poruci.

Ja premjestiti ovaj thread na zahtjev za istaknutom snimkom. Mi ćemo razmisliti o tom pitanju. Općenito vB arhitektura nije spremna za bbcodes u naslovima. Morali smo napraviti puno truda kako bi podržao langtitle BBCode u naslovima i imali smo dosta problema s tim. Mi ćemo razmišljati o pratećim notranslate u naslovima ili neko drugo rješenje za to.

vBET
10-08-10, 00:25
Možda ćemo biti u mogućnosti to učiniti koristeći već postojeće langtitle BBCode - samo s nekim posebnim jezični kod - kao nitko, ili nešto ... Mi ćemo misliti. takva rješenja trebaju biti lako osigurati, jer smo već funkcionalnost raščlaniti langtitle BBCode - to će zahtijevati samo dodati jedan if u funkciji koja procjenjuje to BBCode i vratiti rezultat na opaqued nije preveden području. Mi ćemo to provjeriti - još uvijek se može nekim drugim pitanjima kao što su neka mjesta na kojima znakovi <> se mijenjaju u HTML sigurno, neki odnosi između naslova jezika i post jezik (možda u automatskom neproziran, ili u prijevodu RSS).

Mi smo to provjeriti, ali definitivno to je dobrom smjeru. Status promijenjen dobrim:)

kamilkurczak
15-12-10, 10:11
Pozdrav,

Kako lijevoj izvorni naslov konca za sve jezike?
možete koristiti 'NT' kod (nije prevedeno) u [langtitle] tag.
ovaj tag će biti analiziran.

Primjer:
[ langtitle=nt]Title without translation[ /langtitle]
i moj post naslov.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1