PDA

View Full Version: Riješen Problem na konac stranici prebacivanje jezika



xib
05-05-10, 22:16
Bok,

vbet izgleda odlično, ali imam probleam na konac stranici

Forum: mforum.nl

kad sam promjenu prijevod stranicu otišao praznih, na stranicama kategorija taj problem ne postoji

vBET
05-05-10, 22:30
Gdje god idem ja dobiti informacije koje trebam biti prijavljeni. A kada sam, nisam ja mogu prebaciti jezika bez problema. Dakle, molim vas dajte mi neki test račun ili link na stranicu gdje ne moram biti prijavljeni da biste vidjeli da pišete o tome.

Također - vidim da nisi napravio vBSEO integracije, jer linkovi nisu prevedene, tako da to može biti uzrok problema. Molimo jelen integracije upute u ReadMe.html od vBET paketa. Potvrdite je to riješiti problem.

xib
05-05-10, 22:42
hi,

Ja sam promijeniti vbseo slika, ja kompletan slijedite README datoteke možda sam zaboravio nešto?

Ja sam stavio forum otvoren za goste, nadam se da možete pronaći rješenje.

Vidim nema prevesti URL-ove u kazalo (vbseo, sam promijenio kod)

vBET
05-05-10, 23:45
OK - sad linkovi su prevedene. A vidim problem - to se odnosi na preusmjeravanje (također možete vidjeti koristeći zadnji post poveznice).

Jeste li sigurni da ste napravili odgovarajuće promjene u kabini vBSEO datoteke? Ako da, molim PM me pristup za Vaš Admin CP i FTP - Ja ću provjeriti to na mjestu.

xib
05-05-10, 23:49
THX! Predsjednik poslan

vBET
06-05-10, 01:00
Imate globalnog preusmjeravanja pitanje čak i na ne prevedenih stranica i vBET invaliditetom (bot ne u potpunosti -. Nemam pristup Htaccess varalica oblik FTP). Možete vidjeti klikom na linkove na zadnji post.
Vi razbio jedan vBSEO sliku (zamijenio kod umjesto staviti naše prije).

Šaljem ti savjeti što učiniti kako bi (ne mogu to sam):
- Komentar vBET pravila
- Upload izvorne vBSEO slika (tih 2 uredio)
- Provjeriti i ne preusmjeravanje problem i dalje postoji

Ako je odgovor pozitivan - molimo eskalirati do vB ili vBSEO tim - ako imate problem kada vBET potpuno je onemogućen onda to nije krivnja vBET.

Ako ne - molim da integracija opet (pažljivo), i omogućiti vBET ponovno.

Rješavanje svoje preusmjeravanje problem će riješiti problem mijenjanje jezika, jer je preusmjeriti.

Također molim vas dajte mi svoje. Htaccess datoteku sadržaj (prije komentiranja vBET pravilima) da biste ga potvrdili.

xib
06-05-10, 01:21
Ja učitao sve datoteke opet, i nije promjene u vbseo datoteke.

Mislim da sam napravio pogrešku s zaglavljem ("Location: $ fulluri");

THX za rješavanje ovog problema! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1