PDA

View Full Version: Riješen Problemi s vbseo



supermak
29-04-10, 16:12
Bok, ja sam instaliran vaše zadnje izdanje u mom vb4 (kod Zadnja vbseo) i nakon zamjene koda u vbseo datoteke:

- Functions_vbseo_createurl.php
- Functions_vbseo_url.php

Ne stranici se prikazuje u mom cijelom web stranice (čak ni admincp, vbcms, forum.php) Svaka stranica je prikazana.

Ja riješio taj problem upload izvorne datoteke vbseo opet, ali ja još uvijek želim vbet na mojoj stranici.

Bilo pomoći?

hvala unaprijed,

vBET
29-04-10, 22:12
Prvo - koristite prijevodi SEO linkove i imati pravila upućuju na vbenterprisetranslator_seo.php u htaccess.?

Dalje - Molimo odrediti i recite nam koji mijenjaju uzrokuje break. Samo je jednu promjenu u vremenu, upload datoteka na server i provjeriti kada prestaje reagirati.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1