PDA

View Full Version: vbet pravila za nginx i vBulletin 4



magmf
12-04-10, 21:25
Želio bih potvrditi da vbet je stabilna VB4 i ako ***** demo stranicu? Ja bi također potvrditi ako ***** par pravila nginx prepisati. Hvala,

magmf
12-04-10, 21:28
vbeta == vbet nešto happend na prijevodu

vBET
12-04-10, 22:01
vBET 4.x je stabilna. Zadnji izdanje je agenciji Beta, ali ne i ozbiljan bug je prijavljen. Zapravo imamo samo 1 otvorena bug izvještaj za vBET 4.x i to je manje pitanje.

U ovom trenutku nemamo pravila za Nginx, ali možemo pripremiti tih i možete ga testirati sa slobodan inačici. Možete li molimo vas da nam svoje stvarne Nginx pravilima?

magmf
05-05-10, 20:16
nginx vbseo pravila



location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbseo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbseo.php last;
}


vBET
05-05-10, 22:08
Dakle, za vBET trebali biste koristiti pravila u nastavku. Imajte na umu da one u kojima se ne testira, ali bi trebao raditi (to je samo prijevod iz. Htaccess pravila). Možete ga prvi test na besplatnu verziju prije nego što kupiti platili jednom. Bilo bi dobro ako napravite kopiju svoje stvarne pravila prije promjene.
Molimo potvrdite da pravila rade za vas.

Naravno morate promijeniti foruma na forum katalog ili uklonite sve / forum ako vaš forum ne koristi poddirektorij u URL-u.


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;


if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}


magmf
09-05-10, 00:51
velik radio prekid na nginx .... :)

Im 'koristeći verziju plaća s markom besplatno je postoji li neki način za uklanjanje
"Automatsko prevođenje podržava vBET 4.2.2" iz podnožja jer sam plaća za brand besplatno?

vBET
09-05-10, 03:06
Ja ću vam PM:)

meto
13-03-11, 23:11
Dakle, za vBET trebali biste koristiti pravila u nastavku. Imajte na umu da one u kojima se ne testira, ali bi trebao raditi (to je samo prijevod iz. Htaccess pravila). Možete ga prvi test na besplatnu verziju prije nego što kupiti platili jednom. Bilo bi dobro ako napravite kopiju svoje stvarne pravila prije promjene.
Molimo potvrdite da pravila rade za vas.

Naravno morate promijeniti foruma na forum katalog ili uklonite sve / forum ako vaš forum ne koristi poddirektorij u URL-u.


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;


if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}



Oni prerade su malo zastarjele.


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;

try_files $uri $uri/ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php;
}

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1