PDA

View Full Version: Kako brandiranje free opciju raditi?



nlpconnections
11-04-10, 13:55
Ja podržava ovaj, kada je slobodan mod, ali je rekao da niste primili moju donaciju - i onda čak i kad dao sam ti id Paypay transakcija još uvijek nije odgovor.

Sada sam platio za punu verziju i marke free opciju, kao i - i još uvijek imam sve svoje marke na mom mjestu i nema detalja o tome kako ga ukloniti.

Možete li odgovoriti na ovo? Mislim da je nepravedno da sam platio dva puta, a ja još uvijek nemaju ono što sam platio za. :)

Kako mogu ukloniti marke? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Pozdrav:)

Nisam provjere donacije, jer također piše da ideš kupiti plaćeni verziju ionako. Dakle, nema smisla izgubiti vrijeme. Provjerio sam to donacijama upravo sada i vidim da sam dobio donaciju od NLP veze u siječnju (s različitim ID transakcije) - ti pisao o tome u travnju ... Dakle, ovo je razlog zašto sam mislio da nije došao - Provjerio sam samo zadnji donacije nisu napravili prije nekoliko mjeseci.

Ako imate dozvolu marke besplatno onda po defaultu je uklonjen kredit link. Također je dopušteno zatim ukloniti informacije o vBET verziji na sve. Mi poslati upute kako to učiniti PM ili e-mail ako netko traži.

Dobili ste ono što ste platili za - možete biti sigurni o tome:) Ja sam poslati PM da ste u trenutku:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Hvala za ovu!

Octavius
23-06-11, 05:47
Pozdrav:)

Nisam provjere donacije, jer također piše da ideš kupiti plaćeni verziju ionako. Dakle, nema smisla izgubiti vrijeme. Provjerio sam to donacijama upravo sada i vidim da sam dobio donaciju od NLP veze u siječnju (s različitim ID transakcije) - ti pisao o tome u travnju ... Dakle, ovo je razlog zašto sam mislio da nije došao - Provjerio sam samo zadnji donacije nisu napravili prije nekoliko mjeseci.

Ako imate dozvolu marke besplatno onda po defaultu je uklonjen kredit link. Također je dopušteno zatim ukloniti informacije o vBET verziji na sve. Mi poslati upute kako to učiniti PM ili e-mail ako netko traži.

Dobili ste ono što ste platili za - možete biti sigurni o tome:) Ja sam poslati PM da ste u trenutku:) Kad sam kupiti marke slobodan inačici je sve stvari koje su već uklonjene?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Ako imate dozvolu marke besplatno onda po defaultu je uklonjen kredit link. Također je dopušteno zatim ukloniti informacije o vBET verziji na sve.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1