PDA

View Full Version: vBET 4.2.1 Izdana - odlične performanse improvments (Beta)



vBET
28-03-10, 11:19
Pozdrav:)

Ako je prethodna verzija bila brza ovaj su brzine svjetlosti;) Ozbiljno - otkrili smo i dobili osloboditi od nekoliko uskih grla. Dakle, ova verzija će prevesti čak i brže i sa manje opterećenja poslužitelja:)

Važan za vBSEO korisnika: dodatna integracija korak je potreban tijekom nadogradnje. To će ukloniti dvostruko preusmjeravanja i uštedjeti mnogo poslužitelja resursa. Za detalje idite na ReadMe.html datoteku i pronaći dio o zaglavlje ("Location: $ fulluri");

Što se promijenilo u ovoj verziji:

Izvedba improvments:
- Ispadanje usko grlo za URL prijevod.
Shvatili smo da linkove prevedena je jednu po jednu kojoj cijeni puno Google zahtjeva. Sada vBET koristi odgođen prijevod za URL prijevod. U slučaju vB friendly URL-ova to radi za sve nije kanonski URL-ova. U slučaju vBSEO URL-ova prva 4 veze moraju biti prevedeni na zahtjev (zbog mogućih preusmjeravanja), a ostalo je odgođeno.
- Ispadanje usko grlo s vBSEO preusmjeravanja.
Dvostruka preusmjerenja se više ne koriste - sada preusmjeriti na prevedene vode točke na odgovarajući link na prvo preusmjeravanje (dodatna integracija korak potreban).
- Dodaci tijelo preselio u php datoteku.
Sada veliki blokovi teksta neće osamljenik se iz baze podataka. Umjesto toga dodataka jednostavno koristiti funkcije koje su u PHP datoteku. Većina dodataka ima 1-4 linija koda sada.
- Novi napredne performanse parametrom "Kašnjenje u prijevodu '.
Otkrili smo da su neki forumi imaju problem s puno Google zahtjeva (imajte na umu - samo neki, većina nemaju takav problem). Čini se za one forumima da svaki drugi Google zahtjev je duže i duže. Možda zato što Google "kazne" za puno prometa, možda zato što je vlastite postavke vatrozida. U svakom slučaju imamo rješenje za to - sada možete zatražiti vBET čekati između Googlea prijevod zahtjeva. Naravno, to čini na zahtjev korisnika ocjenu više na vašoj strani, ali čini se da u tim slučajevima konačni odgovor je puno, puno brže. Jer nije spremljene stranicu na čekanju za Google odgovora uzima najviše vremena. Koristite ga pažljivo i samo ako može mjeriti performanse promjene. Ako će biti potrebno ćemo dodati neke članak o tome kako provjeriti Google odgovor puta.
- Usko grlo s tekst zamjena eliminiran.
Mi smo profilirani vBET i utvrdili učinkovitost pitanje izlaza parsiranje - sada je to ispravljeno. Izlaz raščlanjivanja za skripte, stilove, područja i ne prevedene prijevod praćenje je puno brže sada.

Predlošci promjena:
- Vbenterprisetranslator_flags

Nedostaci ispraviti:
- HTML valjanosti pogreške ispravljaju
- Baza oznaka na forumu glavnoj stranici sa vBSEO radi OK sada
- Preusmjeravanje s vBSEO linkovi ispraviti

Zabavite se i uživajte puno otpadak prijevode, uz mnogo manje opterećenja poslužitelja:)

Za vBET3.x korisnika - mi smo idući u premjestiti poboljšanja u izvedbi na vBET3.x sada. Tako i vi ćete uživati u mnogo brže rješenje:)

Kolbi
28-03-10, 15:30
Ažurirano bez problema:)

badawidollah
28-03-10, 17:41
krivo korak
deinstaliram zatim instalirajte

ne pokušati ono što sam učinio

Kolbi
28-03-10, 17:43
? Ovdje je u pitanju nadogradnje?

tavenger5
28-03-10, 21:46
ne može čekati jer on 3.x verzije ... :)

vBET
28-03-10, 21:55
Ako deinstalirate onda gubite sve svoje konfiguracije i cache - Nemojte to učiniti! To nije potrebno za nadogradnju. Update je standardna (upload datoteka i uvoz proizvoda) + 1 dodatni korak integracije za korisnike vBSEO (detalji u prvi post).

SonSahne
28-03-10, 23:58
Veliki:)

Čeka verzija 3.xx Hvala

dobra djela:)

badawidollah
29-03-10, 03:18
Ako deinstalirate onda gubite sve svoje konfiguracije i cache - Nemojte to učiniti! To nije potrebno za nadogradnju. Update je standardna (upload datoteka i uvoz proizvoda) + 1 dodatni korak integracije za korisnike vBSEO (detalji u prvi post).

do kraja

lang = hr
ne
lang = hr

ali ako uređivati
to će ok

koliko urediti

: P

vBET
29-03-10, 14:41
do kraja

lang = hr
ne
lang = hr

ali ako uređivati
to će ok

koliko urediti

: P

Vidi u prvi post za dodatne detalje integracije korak.

badawidollah
29-03-10, 16:26
vbet 4.2.1 je bolje nego prije.
spremiti više memorije mislim.


[Root @ nusantaraku ~] # slobodan
ukupno koristiti bez dijeli odbojnika spremljeno
Mem: 1179648 616988 562660 0 0 0
- / + Odbojnici / cache: 616988 562660
Swap: 0 0 0
[Root @ nusantaraku ~] #


prije
uvijek preopterećenja
hvala vbet 421

ne vbet tim su drugi plan kako bi još poboljšanja?
: D

** Becarefull od neispravnog konfiguriranja u. Htaccess

badawidollah
29-03-10, 16:39
wow
svoje čari

vBET
29-03-10, 20:37
vbet 4.2.1 je bolje nego prije.
spremiti više memorije mislim.



prije
uvijek preopterećenja
hvala vbet 421

ne vbet tim su drugi plan kako bi još poboljšanja?
: D

Da - mi smo vrlo dugačak popis TODO:) uključujući i nove funkcionalnosti kao i poboljšanja (kao i podupiranja drugih cache memorije sustava). vBET razvija cijelo vrijeme:)

Kolbi
29-03-10, 20:53
Bilo bi, ako ikada opet objaviti popis obveza i pisati iza, koliko novi razvoj je već.

vBET
01-04-10, 11:46
Bilo bi, ako ikada opet objaviti popis obveza i pisati iza, koliko novi razvoj je već.

Ja razumijem da bi to moglo pomoći za neke korisnike. Također je puno dodatnog napora kako bi održali ne samo 4 linije primjene, ali i TODO liste koje su sada unutarnji. Mi ćemo razmišljati o tome.

Kolbi
01-04-10, 20:43
VBET 4.2.1 radi sa 3.5.0 RC3 vBSEO i vBSEO Sitemap 2,6 beta2?

vBET
02-04-10, 03:22
VBET 4.2.1 radi sa 3.5.0 RC3 vBSEO i vBSEO Sitemap 2,6 beta2?

vBET 4.2.1 je službeno testiran sa vBSEO 3.5.0 RC2 i Sitemap 2,6 Beta 1. Nismo ga testirati, ali to bi trebalo raditi s vBSEO 3.5.0 RC3 i Sitemap beta2. Ako ne ćete dobiti našu podršku, a mi ćemo popraviti pitanja:)

Kolbi
02-04-10, 09:39
Ok, ja ću ga testirati uskoro:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations