PDA

View Full Version: Već učinjeno onemogućiti određene forume



bhanuprasad1981
15-03-10, 19:10
Nadam se da ćete dati mogućnost da biste onemogućili vbet podršku za nekim forumima:)

vBET
15-03-10, 20:49
U ovom trenutku možete to učiniti tako da opcija "Ignoriraj URL-ova" - to će raditi ako imate vBSEO od vBSEO dodaje Ime foruma za svaki URL.

S vB Prijateljski URL to neće raditi savršeno. Mislim forumu link će biti zanemareni tijekom prevođenja za praćenje, na forumu stranice neće biti zastave i ako netko dodaje jezični kod na forum link onda će automatski biti preusmjeren na izvorni jedan. Tako tražilice neće ići prevedene teme. Ali ako netko dodaje iz ruke jezika kod navoj URL-onda će biti preveden.

Također ovo rješenje je snažniji nego samo ignoriranje nekim forumima, jer možete onemogućiti god sekcije želite.

Molimo pokušajte ga i recite nam se postojeće rješenje vas zadovoljiti.

bhanuprasad1981
18-04-10, 14:04
će to onemogućiti stvaranje Sitemap za to forumi previše? Ja sam koristeći vbseo sitemap generator.

vBET
18-04-10, 23:02
će to onemogućiti stvaranje Sitemap za to forumi previše? Ja sam koristeći vbseo sitemap generator.

Ne morat ćete dodati odgovarajuće stanje u dodatnim integracije kod. Molim Vas, pitajte o tome u Sitemap integracije nit: - Mi ćemo tražiti rješenje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1