PDA

View Full Version: Mogu li onemogućiti neke dodataka?



Snake
10-03-10, 20:55
Bok Mihael,

Ja sam pokušava smanjiti opterećenje, to je još uvijek problem, moj site je 100% spremljeno.

Ako JA pravedan ištanje prevoditelj prevesti stranice za goste i nitko od drugih mogućnosti kao što su više jezika forumu podršku i sl. mogu onemogućiti neke od dodataka?

Hoće li to smanjiti opterećenje?

Ja samo želim osnovni prevoditelj, tako da samo nove stranice na novi URL, nitko od ostalih fantazija stvari.

Zahvaljujući.

vBET
10-03-10, 21:34
U tom slučaju možete onemogućiti puno dodataka. Ali prvo - da li vi stvarno potreba? Što je vrijeme stranica prijevoda na forumu? Poslužitelj učitavanje je virtualni parametar, a ne morate brinuti o tome, ako su vaše zahtjeve rješava brzo. On svibanj se da imate još puno neiskorištenih resursa i poslužitelj učitavanje je visoka, zbog pogrešne Apache ili MySql konfiguraciju koja prisiljava druge klijente čekati (mislim da tako - nije rad u ovom području). To može biti da imate više klijenata u isto vrijeme i oni čekaju u redu, ali su na čekanju za stvarno kratko vrijeme i ne morate brinuti o tome.

Dakle, molimo pogledajte na korištenje memorije i CPU korištenje i ako imate još sredstava onda shvatiti zašto vaše teme čekaju za CPU, umjesto smanjenja vBET funkcionalnost. Ali, naravno, ako vam ne treba višejezična potpora možete onemogućiti puno vBET dodataka.

Usput - možete pronaći ovdje u cijelosti naše robots.txt datoteku koja blokira roboti ne puzati na nije značajan prevedenih stranica. Sam ga danas obnovljeno pa vas molimo da pogledate ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1