PDA

View Full Version: vBET 3.0.0 dostupan za izabrane foruma



vBET
23-10-09, 15:29
Pozdrav:)

Možda ne znate, ali vBET se već koristi za mjesecima stotine foruma:) Mnogi forum vlasnici su ga koristite i uzeti prednosti ovog jedinstvenog proizvoda. Mnogi od njih također su podržali vBET kada je još uvijek slobodan (imajte na umu da vBET 2.x je još uvijek besplatno - samo puno manje mogućnosti nego vBET 3.x).

I želim zahvaliti svima koji su podržali forum vlasnike ovaj proizvod. Od danas vBET 3.0.0 je dostupan za:
imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-Kun, CYC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, slanutak

Oni su korisnička imena iz vbulletin.org, a ako ste zainteresirani za detalje o pogledati ovdje: vBulletin.org Forum - View Single Post - BB Enterprise Prevoditelj (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=1896325&postcount = 720)

Hvala vam što ste sve ponovno i dobro se zabavljaju s vBET 3.0.0:)

rstankiewicz
27-10-09, 23:22
Hi there,

Ima li vremenskoj procijenjena na vBET3.0.0 je dostupnost za kupnju? Imam klijenta koji je vrlo zainteresirani za korištenje funkcionalnosti, a željeli biste im procjenu datuma i troškova.

Hvala,
-Ray

vBET
29-10-09, 00:48
Željeli bismo ga učiniti dostupnim u 2 tjedna:) nešto između 2 do 4 tjedan je sigurna procjena:)

rstankiewicz
29-10-09, 14:48
Hvala vam toliko što reagirati. Bilo riječi o cijenama koje će biti terećen za ovu verziju?

vBET
01-11-09, 16:17
Konačni cijena nije postavljen, no ja ću dodati da smo planira veliku promociju za prvi mjesec prodaje - 50% popusta:)

vBET
06-11-09, 01:30
Nije lako reći za mene, i nikada nisam mislio da će se održati, ali: Žao mi je što sam dao slobodne licence za ljude koji su mi pomogli disinterestedly donacijama

Upravo sam se poslije (to se preselio sati) s ucjenama iz jednog momka koji ne primjenjuju se na spomenute skupine, da ni ja ću mu dati neke posebne ponude ili će pisati loše stvari o meni na vbulletin.org ... Bio sam jako sretan da vam moj dar, na žalost, sada sam počeo to žaljenje zbog djelovanja nekih ljudi koji žele da budem nepošten s mojim najava, pa čak i prijeti mi da su to ...

To je bio stvarno nije moja namjera da se neki ljudi da se ponašaju kao da. Žao mi je da nisam sretan zbog moje dar više. I žao mi je da se gura neke ljude na takvim ponašanjima. To stvarno zvuči strašno, da je biti zahvalan ljudima koji su mi pomogli disinterestedly je moja najveća pogreška u upravljanju vBET. Nažalost, u ovom trenutku osjećam da je istina ... : (

steve
06-11-09, 11:57
Nije lako reći za mene, i nikada nisam mislio da će se održati, ali: Žao mi je što sam dao slobodne licence za ljude koji su mi pomogli disinterestedly donacijama

Upravo sam se poslije (to se preselio sati) s ucjenama iz jednog momka koji ne primjenjuju se na spomenute skupine, da ni ja ću mu dati neke posebne ponude ili će pisati loše stvari o meni na vbulletin.org ... Bio sam jako sretan da vam moj dar, na žalost, sada sam počeo to žaljenje zbog djelovanja nekih ljudi koji žele da budem nepošten s mojim najava, pa čak i prijeti mi da su to ...

To je bio stvarno nije moja namjera da se neki ljudi da se ponašaju kao da. Žao mi je da nisam sretan zbog moje dar više. I žao mi je da se gura neke ljude na takvim ponašanjima. To stvarno zvuči strašno, da je biti zahvalan ljudima koji su mi pomogli disinterestedly je moja najveća pogreška u upravljanju vBET. Nažalost, u ovom trenutku osjećam da je istina ... : (

Čudno, posao je takav. Bio je potreban mi je nekoliko godina (možda i 10) da naučiti kako se nositi s ovom vrstom stvar učinkovito. Način na koji ja vidim je, ljudi donositi poslovne odluke za sve vrste razloga, oni su rijetko osobno pa ih ne shvatite osobno.

Ljudi koji broj će se gotovo uvijek vidjeti kroz klevetničke tvrdnje i laži. Većina ljudi će imati dovoljno inteligencije da bi se njihov vlastiti um, bilo bi preuzetno misliti drugačije.

Ono što govorimo o ovdje zapravo 12 centi dnevno, nema zakona protiv vas ne prihvaća 12 centi po danu od te osobe. Postoje, međutim, zakoni protiv njega klevetanje svoje poslovanje, sprijateljiti se s odvjetnikom: D

maxvb
14-11-09, 21:11
Ili ću imati neke posebne ponude ili da će pisati loše stvari o meni u vbulletin.org
Samo vBET ne mare za te ljude .. Njihovo ponašanje je jako loše i iz vašeg poslovanja i svoju kreativnost želim vam sreću:):)

vBET
14-11-09, 23:33
Samo vBET ne mare za te ljude .. Njihovo ponašanje je jako loše i iz vašeg poslovanja i svoju kreativnost želim vam sreću:):)

Hvala na lijepim riječima:) U svakom slučaju - tko bi mislio, da izrade rasprava na različitim jezicima može biti tako lako. Razumijem svaku vaše rečenice: D

steve
03-09-14, 10:39
Hvala na lijepim riječima:) U svakom slučaju - tko bi mislio, da izrade rasprava na različitim jezicima može biti tako lako. Razumijem svaku vaše rečenice: D

vrlo istinito!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1