PDA

View Full Version: Riješen strpos (): Offset ne nalazi u nizu u.../includes/vbenterprisetranslator_functions.php na liniji 435



dong
17-11-17, 11:21
Link na pogrešku: http://www.forum.alfaholicy.org/159_brera_brera_spider/46135-turbina_dzwieki_turbo_gwizdanie_-6.html?language=ro

vBET
18-11-17, 23:09
Bok. Provjerio sam neke druge stranice na vaš forum i koliko vidim bug vezan je uz sadržaj određene stranice. Pokušamo ga reproducirati na naš test server. Ako nećemo biti u mogućnosti reproducirati ćemo vas kontaktirati i riješiti problem na vašoj strani.

vBET
18-11-17, 23:22
Zdravo opet. Našao sam liniju koda u repozitorij i već imamo škripac za to, ali to još nije objavljen.

Za brzo popraviti:
1. Otvorite datoteku /includes/vbenterprisetranslator_functions.php
2. promjena:

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
Da biste:

$closePosition = @strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);

Molim te reci treba li ti pomoć sa ovaj problem ili je to riješiti :)

dong
22-11-17, 22:59
Kiedy da zrobię da pojawia se od pusta strona.

vBET
24-11-17, 17:13
Zaglądnij, proszę, na PM

vBET
03-12-17, 12:17
Provjerio sam na forumu to nije bug vBET, jednostavno nije ispravno dovršiti postupak instalacije i napravio konfiguraciji, odnosno, po kakvom izvornih iconv vraća prazan niz, pokušava pretvoriti tekst iz utf-8 na utf-8. Ne znam zašto baš u ovo mjesto, ali to se dogodilo. Nisu promijenile '-8' za '8', koji je jasno opisan u uputama za instalaciju. Problem je riješen. Usput, predlažem vam: - uključi u Apertium - je besplatno bez ograničenja omogućiti prijevod Microsoft-besplatno do određene granice i možete stvoriti račun s njima, gdje se nakon prelaska granica prijevodi zatvoriti do kraja razdoblja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations