PDA

View Full Version: Riješen Još uvijek nije moguće dobiti ovaj to funkcionirati.



The Slug
01-07-17, 01:14
Oprostite na smetnji.

Ali ne mogu dobiti ovaj to funkcionirati.

Pročitala sam upute za instalaciju i dodao sve API osim Google.
Našto ja kliknite na bilo koji od zastave se:

PHP upozorenje: preg_replace (): e modifikator više nije podržan, umjesto toga koristite preg_replace_callback u.../includes/vbenterprisetranslator_functions.php retku 554

PHP upozorenje: preg_replace (): e modifikator više nije podržan, umjesto toga koristite preg_replace_callback u.../includes/vbenterprisetranslator_functions.php retku 324

Ili će dobiti ovo:

Više izbora

Naziv dokumenta koju ste zatražili (/ Forum/Forum/search.php) nije pronađen na ovom poslužitelju. Međutim, našli smo dokumenata s nazivima sličan onome koji ste tražili.
Dostupni dokumenti:

/Forum/forum.php/Search.php?searchid=430182 & jezik = hr (često basename)
Razmislite o informiranje vlasnika referentnih stranica o neispravan link.


Moj forum je u zasebne mape pod nazivom Forum i u svojim uputama na upravljačkoj ploči pod "Forum imenik" Imam /Forum

Bilo koji ideja? : confused:

Hvala

vBET
16-07-17, 11:54
Kako je napisano u drugu nit, problem riješite na vaš poslužitelj sada :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1