PDA

View Full Version: Ja sam greška na besplatnu verziju vBET2310



root212
02-03-10, 04:35
Upozorenje: set_time_limit () [function.set-rok]: Nije moguće postaviti rok u sigurnom načinu rada u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 148

Imam koristiti php.ini i unos teksta comant na sliku

safe_mode = off
ali imam isti problem: (

bilo tko može pomoć mene ....
ispričavam se ako sam u krivu dio foruma i moj jezik moj pitati ...: o

vBET
02-03-10, 20:09
Pokušajte onemogućiti siguran način po vašem. Htaccess datoteku.

root212
03-03-10, 07:22
sada sam pogreške

Pogreška raščlambe: sintaktička pogreška, neočekivan T_GLOBAL u / home / XXX / public_html / XXX.us / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 14
i ja gledati na liniji 14

globalne $ vbet_baseUri;

može u pomoć mene za ovo?

vBET
03-03-10, 21:10
Ono što se pokazuje u u skladu je 13 ne 14 - pa sam pretpostaviti da imate neke dodatne sadržaje koji se nije naš kod.

Ne znam odakle ste preuzeli svoju verziju. Preuzmite najnovije izdanje vBET 2.3.x odavde (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=220886) i upload svih datoteka na poslužitelj opet.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1