PDA

View Full Version: Pre-Sales/Nadogradnja pitanje - je vBET još uvijek održava?



gmhastings
25-02-17, 18:04
Pozdrav,
Ja sam još uvijek trčanje stariju verziju vBET (na moj stariji v3.8.9 vBulletin)--i žele nadograditi web-mjesta na najnoviji staja inačici v5 i zatim nadogradite vBet trenutnu verziju (pod pretpostavkom da radi). Pitam jer ne vidim postove za dugo vremena...

Ja sam također želi nadograditi web-mjesto imati SSL omogućen i razumjeti da vBulletin 5 'SSL kompatibilna'--vBET također će raditi ako uvođenje u službu je konfiguriran za SSL?

Molim obavijestite me na ovo?

Hvala
:)

Marcin Kalak
28-02-17, 18:43
vBET je rafiniran funkcionalnost i gosti rijetko prijaviti probleme, tako da je malo nove postove.
vBET 5 test verzija vB 5.1.9. Možete testirati vBET 5 na naš test forum: forum - Test foruma vBET 5 (http://www.vb5.vbenterprisetranslator.com/). Samo se prijavite na račun testa.
Trenutno su otvorena pitanja vezane uz SSL. vBET radi na rezultat prije prosljeđivanja na van, tako da je šifriranje bi trebalo imati utjecaj na rad vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1