PDA

View Full Version: Riješen ne radi



bhanuprasad1981
01-03-10, 14:27
vbet ne radi za moju ažurirati vBulletin: (


Translations by vBET translator 4.0.0
Powered by vBulletin™ Version 4.0.2
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.0 RC2


molim pomoć: (

vBET
02-03-10, 19:49
Pozdrav.

Jasno je opisano da vBET 4.0.0 ne radi s vBSEO još (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/432-vbet-4-0-0-released-beta.html).
Ovaj tjedan ćemo objaviti vBET 4.1.0 koja će podržati vB globs i CMS-a. I pored ćemo je objaviti vBET koji će podržati vBSEO.

Dakle, u ovom trenutku molimo Vas da onemogućite vBET i pričekajte za inačicu koja će podržati vBSEO. To će biti objavljeni ovaj mjesec:)

Žao nam je za neugodnosti - mislili smo da je to jasno je opisano da vBET 4.x će podržati vBSEO u sljedeća 2 izdanjima. Nadam se da je u redu za vas čekati malo za odgovarajuće izdanje:)

bhanuprasad1981
02-03-10, 19:53
Damm veliku pogrešku sam napravio nadogradnju na 4,0 bez vbet: (, pokušajte dobiti vbseo podršku uskoro, jer sam se gube svi međunarodni gost: (

vBET
02-03-10, 19:55
OK mi ćemo dati sve od sebe. Najvjerojatnije vBET 4.1.0 će biti pušten danas / sutra. Nakon toga smo se kandidirati za vBSEO 3,5:)

vBET
02-03-10, 19:59
U međuvremenu možete raditi na slobodan inačici 2.4.10 - neće prevesti URL niti RSS i neće podržati višejezični poruke, ali to će prevesti vaš forum. Ćete natrag na vBET 4.x kada će podržati vBSEO - koje se nadamo da će biti vrlo brzo.

Na taj način možete onemogućiti i čekati, ili unazaditi. U 2. slučaju - deinstalirajte vBET u potpunosti prije nego što instalirate 2.4.x

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations