PDA

View Full Version: Koliko jezika vBET podržava 2.4.8 besplatno?



dong
11-12-15, 09:48
U post na vB.org ste napisali da u besplatnu verziju vBET podržava 60 jezika. Jednom sam instaliran samo poljski, bjeloruski, ukrajinski i ruski. Je ja obaviti nešto izvrnut? I tako sam bio trčanje slobodan inačici? Ne pozitivan glas inačici koristi za prijevode yandex na 60 jezika? Jer koliko ja znam to je samo yandex nudi besplatno prijevodi i druge kao što su Google Prevoditelj trebate platiti samo.

Marcin Kalak
12-12-15, 09:28
Dodali smo podršku za 60. parovi s onim što o jeziku može prevesti pomoću Yandex. Na primjer, ako Yandex osigurati prevođenje s ruskog na 30 drugih jezika je 30 jezične parove, ali prijevodi između ovih jezika više ne pruža. Ako ***** 4 jezika znači da Yandex podržava ove četiri jezika za unaprijed jezik foruma. Yandex većina jezika parova za ruski jezik (od 30) i engleski (od 25). Pro verzija omogućuje sličan prijevod jezik broj Yandex ostalo se održava drugi prevodioci (košta optimizacija – kako vBET omogućava besplatno korištenje strojno prevođenje i/ili jeftinije (URhttp://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/3753-costs-optimization-how-vbet-allows-use-machine-translation-free-cheaper.html # post14027)). Samo Google podržava sve jezične parove.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1