PDA

View Full Version: Riješen Convertendo idiomi padrão



Fabiano
21-08-15, 02:13
Olá Martin, Estou com hm sério problema em meu Forumi e aconteceu repentinamente, o idiomi padrão radi meu Forumi é Português e je setado nema vBET, porém repentinamente todos os usuários que escolheram o jezik em português quando se entra na dom Forumi automaticamente je vrh muda par. Ingles (www.xxx.com.br/en/forum.php) Se eu za padrão como idiomi em minhas preferências je "Português" , não sei mais o que fazer e como disse, esse erro aconteceu repentinamente, molim vas mi ajude, estou te enviando os podataka radi meu Forumi por Mensagem Privada.

Marcin Kalak
21-08-15, 10:16
Na zajednički račun ne vidim problem. Učiniti na profil korisnika postavili zadani jezik na Portugalski? Pokušajte postaviti vBET -> Razno -> Preusmjeravanje korisnika jezika za osobe s invaliditetom.

Fabiano
21-08-15, 12:22
Žao mi je što nisam razumio kao "zajednički račun"? Stvorio korisnik samo za vas u kojem možete promijeniti tvoj padrãoParece jezik to je sve moje postavke, pogledajte: http://s12.postimg.org/fpip8i231/imagem.png

Marcin Kalak
22-08-15, 09:18
Na račun koji ste stvorili za mene, ne vidim problem. Opišite problem u više detalja.
Pokušajte postaviti vBET -> Razno -> Preusmjeravanje korisnika jezika za osobe s invaliditetom. Postavke ispravne, ali efekt koji ste opisali može uzrokovati mogućnost vBET -> Razno -> Preusmjeravanje na jezik korisnika.

Fabiano
22-08-15, 18:34
Bem consegui resolver o problema da seguinte forma:

vBET -> Language Detection -> Detection API -> Kao Microsoft i mijenja u DetectLanguage, nakon ovog postupka, jasan predmemorija i opet.

Fabiano
22-08-15, 19:10
Primijetio sam, također, da je vBET ima probleme s plugin: VSa-prijava na korisnički račun-vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=233350) kad uđem u profil korisnika i povratak, jezik je pr****a meni.

Marcin Kalak
24-08-15, 09:03
Drago mi je da ste riješili problem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1