PDA

View Full Version: Kako bi dobili prijevode zastave postiže ibproarcade ???



Mahoni
12-02-15, 18:59
Pozdrav,
Imam problem s vBET. Ne mogu dobiti prijevod Flags pojaviti na ibproarcade. Znam ja mogao koristiti $ vbenterprisetranslatorflags za to. Možete li mi pomoći molim te javi mi hwere točno moram ga staviti? Pokušao sam ga već u Arcade predložak samo ispred $ Navbaru i to samo don `t pojaviti. Bilo pomoći s ovim će biti fantastičan. Trebam kako bi bili sigurni da se radi i na Arcade prije nego što sam kupnju Pro verzija.

Pozdrav

Marcin Kalak
13-02-15, 11:10
Ako imate VB 2.3.13 na mjesto zastavu na bilo kojem mjestu onda morate postaviti AdminCP-> vBET-> vodećim> zastavama mjesto za običaj i staviti u kalup frazu: $ vbenterprisetranslatorflags.

Mahoni
13-02-15, 12:32
Hvala vam na odgovoru. Moram ga staviti samo u vBulletin predloška ili također u ibproarcade kožu? Možete li mi savjetovati određeniji molim? Gdje je točno to ja morati staviti fraza?

Hvala vam unaprijed

Marcin Kalak
14-02-15, 10:36
Morate biti stavljen u predlošku koji je vidljiv i nalazi se u tijelu.
Na primjer, možete staviti to u prvoj liniji predloška Navbaru u AdminCP-> Stil Manager-> Uredi Templates-> Navigacija / povratna Templates-> Navbaru.

Mahoni
14-02-15, 14:45
Hvala vam na odgovoru. Da sam učinio to mjesto u Navbaru predloška. I pokazuje se svugdje, ali ne u vbandvanced Portal i (još važnije) u mom ibproarcade. Kad sam kliknite na moj arkada u mom instalacije vBulletin. onda prijevodu zastave nestati. Ne znam zašto, ali moj arcade.php moraju ignorirati $ vbenterprisetranslatorflags. Znate li kako ja dobiti Prevoditelj u mom Arcade? Vidio sam druge web stranice koje ga imaju u Arkade.

Marcin Kalak
18-02-15, 12:40
Molimo vas pošaljite mi PM pristupne podatke da Admin CP. Ja ću provjeriti što se događa tamo :)

Marcin Kalak
02-03-15, 09:27
Bez odgovora - smatra problem je nestao. Ako ne pišite ovdje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1