PDA

View Full Version: Kako integrirati svoj mod sa vBET



vBET
20-11-09, 01:46
Imate svoj mod (ste autor), koji treba neki integraciju s vBET?

Možda vaš mod omogućuje da pisati poruke i želite omogućiti im da su u različitim jezicima ...

Možda ste uzimajući neke dodatne podatke AJAX i želite da se i prevedene na prevedenih stranica ...

Možda nešto drugo je potrebno za vaš mod za suradnju s vBET ...

Mi ćemo vam pomoći!

Kontaktirajte nas, daj nam link na Vaše mod i to opisati, a mi ćemo vam dati savjete kako jednostavno napravio to vBET kompatibilni.

Vi želite da se vaše mod još uvijek rade za korisnike bez vBET? Nema problema - mi ćemo vam reći kako to učiniti. Mi ćemo vam pomoći da je napravio odluku, opisati kako to treba učiniti i kako djeluju na vBET API kako bi vaš mod čak i bolje!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1