PDA

View Full Version: PhotoPost Pro



tsak76
15-02-10, 13:34
To sukoba s PhotoPost Pro. kad ljudi imaju odaberite prijevod PhotoPost daje 404 pogreške i one koji koriste vbseo linkove koji put za PP promjene / hr / galerija, itd.

čak wghen dodam ignorirati URL / albuma

vBET
17-02-10, 17:24
Nismo napravili još pitanja integracije u za PhotoPost Pro i ne znamo detalje o tome kako se to radi.

Ako možete eksperimentirati neko vrijeme i provjeriti to će raditi s veze s 'jezikom' parametar. Ako da, onda to znači da vam je potrebna dodatna. Htaccess datoteku u direktoriju PhotoPost za podršku SEO prijevoda veze. Molimo Vas da nam pisati o rezultatima:)

O ignoriranje - ti je napisao da veze na PhotoPost su / galerija, ali ti blokirao / albume - to je pitanje. Blok odgovarajući link i PhotoPost neće biti preveden na sve.

Trixi.com
04-03-10, 04:58
Ja sam također zainteresiran za rješenje za PhotoPost ... ja ga na moje stranice pedicabforum / .com


Molimo Vas da podijelite, ako ste našli rješenje ....

Tx

vBET
05-03-10, 00:46
Dakle, u ovom trenutku možete postaviti da ne podržava prijevode na sve za PhotoPost Pro.

Ako molim PM me može pristupiti pojedinosti na bilo koji forum (može se testirati forum) koji su instalirani PhotoPost Pro i vBET nego što ja mogu vidjeti kako to radi, a možda i shvatiti način kako da ga podržavaju. Dokle god su stranice generirana by PhotoPost Pro generira vBulletin to bi trebalo biti način kako bi podržao prijevod. Baš kao što smo ga podržavaju za naše stranice izvan foruma katalog.

vBET
09-05-10, 00:31
Integracija s foto Post Pro podržava sada:) Bilo je stvarno ranije, ali mi ga je napisao u drugom mjestu pa samo štapić da stvarni umu ovdje. Za upute molimo pogledajte ovdje:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1