PDA

View Full Version: Više besplatno i jeftinije prijevoda!



vBET
12-08-13, 16:50
Pozdrav.

U ovom trenutku mi smo izradu istraživanja o novim prijevodima API. Cilj je - više slobodnog i jeftinije prijevodi za vas :)

Sada možete koristiti naknadu prijevode s vBET. To daje Apertium i Microsoft API. Ipak Apertium ne pokrivaju puno podržanih jezičnih parova, a Microsoft je slobodan uz ograničenja (više morate platiti).

U svakom slučaju vBET omogućuje da koristite sve podržane motore odjednom, kako bi smanjili svoje troškove prijevoda (tako da koristite Apertium ako je moguće, a zatim koristiti Microsoft, ako još uvijek imaju besplatan granicu, onda ...), pa smo željeli dodati novi API-ja kako bi ga još jeftinije .

Mi se već eksperimentira sa SDL BeGlobal koji je još uvijek u pješčaniku, ali će uskoro biti u potpunosti otvoren, a jeftiniji su od Googlea. Također smo našli neku drugu besplatnu API (s ograničenjima, ali vBET će prebaciti na drugi motor automatski, kada će ograničenja biti postignut).

Dakle, pod pretpostavkom da upravo sada počeli smo neke testove sa:
- Yandex API (! FREE prijevodi s visokim kvotama: 1 000 000 znakova / dan Za usporedbu Microsoft daje besplatne 2M znakova / mjeseci)
- DetectLanguage API (BESPLATNO Prepoznavanje jezika s visokim granicama, korisnik može izabrati platio više granice)
- SDL BeGlobal API (plaća prijevode, ali jeftinije od Googlea)
- Gengo API (prijevodi, nisam siguran je li to plaćeni ili besplatni, sigurno ljudski prijevod plaća, takvi im poslati e-mail s pitanjima o strojnog prevođenja - u primjerima je 0 cijena, u API rezultat ne postoji info ... - ali mi gledate u blizini tog jednog)

Također, još uvijek imaju neke druge API-je za provjeriti. Postoji mnogo drugih. Nažalost, mnogi od onih koji dopušta samo jednu po jednu prijevod zahtjeva, što nije prihvatljivo u našem korištenju, gdje ćemo prevesti puno malih dijelova teksta izvlaciti HTML, ali ako znate bilo koji prijevod / Prepoznavanje jezika API samo napisati ovdje. Mi ćemo to provjeriti mogućnost korištenja u vBET :)

vBET
13-08-13, 21:17
A mi već napravili beta integraciju s Yendex API. Upravo sada se radi na ovom forumu, pa ćemo moći provjeriti pogreške trupaca ako ih se i napravio korekciju prije izlaska :)
Sutra prvo ćemo ga testirati na forumu vB3.x testa, a zatim ga staviti na live forumu s vB3.x

vBET
15-08-13, 00:25
Upravo smo dodali novi API za detekciju jezika pod nazivom: DetectLanguage. To je velika mogućnost, budući da daje 5 000 slobodnih zahtjeva / dan i prepoznaje sve podržava vBET jezika. To vam omogućuje da kupi više granice, ali vBET koristiti samo za otkrivanje novih poruka, tako dugo dok svoje forumu nemaju više od 5 000 novih poruka dnevno možete imati jezik otkrivanje potpuno besplatno.

U ovom trenutku na ovom forumu smo već testiraju DetectLanguage, također Yandex i SDL BeGlobal prijevodi API. Dakle, sljedeće izdanje će biti veliki napredak za sve naše korisnike :)
Oni su također testirani na stvarnim vB3.x forumu.

Prije nego što smo oslobodili želimo ga pratiti neko vrijeme, a možda i otkriti neke druge API-ja koji su u mogućnosti koristiti s vBET :)

vBET
17-08-13, 14:52
Također smo napravili rezanje istragu i otkrije da su poruke blokirane od strane anti-spam dodaje također bio korišten u jeziku otkrivanja. Na nekim forumima to može biti puno prometa. Budući da novi vBET javnost će koristiti jezik otkrivanje neposredno prije pisanja nove poruke u bazi podataka, a samo ako drugi dodaci nisu rekli da treba odustati. Koristili smo način već uvezan u sustav tako da nema posebnih integracija će biti potrebno uopće. Na primjer smo ga testirali sa plugin nema veze ili slike smiju za osobe s manje ...

vBET
18-08-13, 00:41
Mi smo ozbiljno istražiti upravo sada, gdje prijevodi dolaze iz i pronašli smo još jedan update koji će ograničiti svoje troškove. Doznali smo da je svaki korisnik stvara novi zabranjen prijevod na njegov profil stranice. Budući da za mnoge forume spameri su stvarno veliki problem i ne može biti na desetke zabranjenih korisnika svakodnevno, napravili smo još jedan update. U novom izdanju vBET neće pokazati korisničke stranice za korisnike zabranjen, samo poruka o tome nije registrirana korisnika. Prvo što će učiniti bolje performanse (što za pokazati zabranjenih korisnika profilima, gdje se još uvijek mogu pokazati svoje podatke o ICQ i takve stvari), a neće proizvoditi nove prijevode (u opisu stranice se mijenja tekst onda koji je različit za svakog korisnika pa proizvodi Novi prijevod svaki put).

To će biti podesiva i uključen po defaultu.

tavenger5
26-08-13, 13:58
Hvala za promjenama!

tavenger5
19-09-13, 14:06
bilo ažurirati na 4,7 kada će biti objavljen?

vBET
19-09-13, 23:07
Planirali smo na kraju ovog mjeseca. Ipak je to s pretpostavkom da je SDL BeGlobal će ažurirati svoje API u idućim danima i dopustiti za stolni prijevod. Oni su planirani za ovu sredine ovog mjeseca, a još uvijek ništa - pa ćemo vidjeti.

Inače u ovom trenutku w već dodali i druge API - Yandex i DetectLanguage. Booth besplatno s velikim kvotama. Također neki testovi su s Idemo MT, koji je besplatan, ali čini se da nije spreman za veliki promet, tako da nismo sigurni hoće li to biti uključeni u sljedećem izdanju, kasnije ili da će biti nekih većih problema.

Još jedno pitanje na našoj strani, nakon nekoliko prevoditeljskih optimizacijama u području prevođenja ne brojevima, neke greške pojaviti u RSS kanala, a sada se ne prevodi prostor prevedeno sa slomljenim marže. Dakle, ovo je jedan mora raditi na vašoj strani.

Imajte na umu da za nekoliko tjedana već smo ga testirati na ovom forumu i uživo prijaviti svaki novi prijevod što je poslati na davatelja. Na taj način možemo naći prijevode koje proizvodi promjenu brojeva, i ukloniti one koje su pakiranje brojeva za npr. <i> poskupljenja. Tako na stranici, kao prijevod teksta s brojem u predlošku / frazu odvojen, tako to ide u prijevodu u dijelovima, a brojevi nisu prevedeni (kada ste opciju). Također, opcija ne radi ispravno u starijim verzijama koje već ispravljene.

Tako da će biti jako veliki napredak i prijevodi Troškovi će se smanjiti drastično. Još uvijek mi se ne žuri s njim, jer smo napravili puno promjena na niskoj razini integracije, a mi ne želimo proizvoditi druge besmislene prijevode (kao što sada imamo u RSS-u našem ne objavljenu verziju).

Dakle, molimo Vas da se strpljenje. Također, želimo ga pustiti, jer će vam dati nadu za mnoge od naših korisnika koji ograničen zbog troškova prijevoda.

vBET
21-09-13, 21:50
I RSS problem već ispraviti. U ovom trenutku mi smo čekali samo za SDL BeGlobal polja prijevoda. Osim toga, mi smo spremni za proizvodnju :)

vBET
05-10-13, 20:50
Danas sam poslati pitanje na SDL BeGlobal, kada nizovi prijevod će biti podržan. To bi trebao biti gotov već i doista želimo uključiti SDL BeGlobal u sljedećem izdanju (1/4 manje cijene od Googlea za prijevode). Mi ćemo vas obavijestiti kada smo dobili odgovor. Osim toga mi smo spremni objaviti.

vBET
16-10-13, 07:43
Dobili smo potvrdu od SDL BeGlobal da su već provedene potporu polja prijevodu :) To još nije dokumentirano, ali rekli su nam da ćemo dobiti primjer korištenja. U ovom trenutku čekamo na primjer. Nadam se da ćemo ga dobiti uskoro, tako da ćemo biti u mogućnosti objaviti ovaj ili sljedeći tjedan :)

Žao nam je potrebno tako dugo, ali ovdje to ne ovisi u potpunosti o nama. Također ćete bolje dobio testirani rješenje, jer već neko vrijeme radi više od mjesec dana na našim stvarnim 2 živim forumima.

sergarch
17-10-13, 20:45
Pozdrav!
Čekamo nove verzije vBET s Yandex API!
;)

vBET
18-10-13, 11:17
Imamo primjer, a mi radimo na ovom sad :) Mi ćemo biti u stanju proizvesti ovaj vikend ili sljedeći tjedan :)

vBET
18-10-13, 14:08
Pa ... Mi smo već pronašli neke greške u svojim novim API-ja, pa opet - ne znamo kada će doći za javnost. U ovom trenutku prijevod polja razbija URL kodirane vrijednosti, a to nije u skladu s prethodnim rješenjem. Čekamo odgovor od davatelja.

sergarch
20-10-13, 23:05
Pa ... Mi smo već pronašli neke greške u svojim novim API-ja

Yandex API?

vBET
21-10-13, 18:31
No u SDL BeGlobal. To je onaj koji nas drži. Ako problemi neće biti riješeni uskoro ćemo objaviti bez SDL BeGlobal i dodajte ga kasnije, kada će biti bez bugova.

vBET
21-10-13, 19:30
Dobili smo potvrdu da je SDL BeGlobal već riješeni problemi koje smo pronašli :) Ako će novih izdanja doći, mi ćemo biti u stanju proizvesti ovaj tjedan :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations