PDA

View Full Version: Riješen Hitno, ne može prevesti na sve



zeuslim
09-08-13, 10:34
Pozdrav.

Kupio sam svoje rješenje na kraju i uspješno instaliran kao prethodni slobodan inačici. Imam iskustvo instalaciju i korištenje staru verziju.

Moje je da pitate;

1. Ono što je najvažnije temeljna konfigurirati? Ja ostati gotovo zadana vrijednost na prvi put, kako bi se raditi bez ikakvog dodira.

2. Imam spremni Google API ključ i to je dobio ispravno.

3. Nakon što sam postaviti zadani ključ API na Google, uživo stranica potrajati dosta sekunde i minute, ali pokazuju prazan bez prevesti na sve.

Prije svega, želim okoliš i konfigurirati ga u točnost. Možete li mi reći kako se postaviti ili primijetiti pravi način.

Hue ~ ~ je vruće i danas. zadržati svoje zdravlje dobro.

Marcin Kalak
10-08-13, 09:52
Vi barem mora podesiti opcija u Admin CP-> vBET-> Pregl, konfigurirati prijevod računa davatelja u Admin CP-> vBET-> Prevođenje provideri i konfigurirati. Htaccess (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4- troubleshooting/413-faq.html # post1539). Svi koraci konfiguracije su opisani u vBET / ne-ne-upload / readme.html.
Provjerite imate li ispravan ključ u Google Translator API v2.
Ako nakon prijevodu sav tekst nestati gledati http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537.
Da li još uvijek je potrebna pomoć?

zeuslim
13-08-13, 05:09
Hvala vam savjetujemo

Prema FAQ,

1. Moj poslužitelj set izgleda u redu za Curl, ICONV
2. I nemojte ponoviti provjeru CP-> vBET konfigurirati,. Htaccess, Google Translator API v2.

No, nakon prijevoda sav tekst se ne pojavljuje.

Možete li posjetili naš admin kontrole Sučelje ako je moguće?

Marcin Kalak
13-08-13, 09:43
Ne vidim da je tekst nestao iz prevedene stranice. Vidim samo neprevedena tekst (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post10869).
Na kojoj stranici da tekst nestaje?

zeuslim
13-08-13, 11:00
molim te, vidi Wave World Peace Communications - naslovi (http://www.wavenews.net)
i to je dno zastave to provjeriti.

Marcin Kalak
13-08-13, 14:22
Gledam tamo i vidim neprevedena tekst, ali tekst pojavljuje.

zeuslim
13-08-13, 16:28
Pogledajte dispeared tekst nakon prevoditi s korejskom na japanski, kao primjer,

Mir Wave Komunikacija Forum (japanski) (http://www.wavenews.net/forum/forum.php?language=ja)

Marcin Kalak
14-08-13, 09:19
Ne vidim problem, ali molimo vas pošaljite mi podatke PM pristup Admin CP i FTP. Ja ću to provjeriti nakon prijave na svoj račun.

Marcin Kalak
28-08-13, 08:31
Bez odgovora - smatra problem je nestao. Ako ne pišite ovdje.

zeuslim
26-12-13, 02:24
Ne vidim problem, ali molimo vas pošaljite mi podatke PM pristup Admin CP i FTP. Ja ću to provjeriti nakon prijave na svoj račun.


Bez odgovora - smatra problem je nestao. Ako ne pišite ovdje.

Ups. Nikada nisam svjesna što je zatvoren ove teme. Žao mi je moj pokojni odgovor. Zapravo sjećam se da sam primijetio admin račun za prijavu moj server preko PM. Ali nisam mogao to riješiti iz svog vodiča u to vrijeme. U međuvremenu sam bio jako zauzet.

Rekao sam da ne bi mogao prijavite svoj poslužitelj s tim informacijama koje sam primijetio da se vama. Dakle, ja ću ostati opet računa poslužitelja moći pristupiti, provjerite svoj PM.

U blizini Nove godine.
Hvala Vam. ;)

zeuslim
26-12-13, 04:20
Imam pogrešku u google API testu.

Počevši prijevod test za Google API v2
Rezultat: {"pogreška": {"pogreške": [{"domene": "usageLimits", "razlog": "dailyLimitExceeded", "poruke": "dnevni limit prekoračeni"}], "kod": 403, " poruka ":" dnevni limit prekoračeni "}}
Test pogreška:
Vrijeme spajanja (ms): 455,135986328

Je li u redu ako se API poslužitelja ključ od Googlea?

zeuslim
26-12-13, 09:46
Riješio sam problem, sam instalirao novu verziju 4.7.0 uspješno.

zeuslim
26-12-13, 10:24
Međutim Gost jedino ne može prevoditi zbog preusmjeravanja pogreške (previše redirections, ja sam koristeći SEO prijateljski prepisati)

zeuslim
26-12-13, 10:41
Međutim Gost jedino ne može prevoditi zbog preusmjeravanja pogreške (previše redirections, ja sam koristeći SEO prijateljski prepisati)

Provođenje Canonical URL isključen u prijateljskom URL-ova

Marcin Kalak
27-12-13, 15:41
Riješio sam problem, sam instalirao novu verziju 4.7.0 uspješno.
Drago mi je da ste riješili problem.



Međutim Gost jedino ne može prevoditi zbog preusmjeravanja pogreške (previše redirections, ja sam koristeći SEO prijateljski prepisati)
Molimo imajte jedno pitanje u jednoj niti. Molim te, daj mi link na to pitanje, jer ja ne vidim tu problem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1