PDA

View Full Version: O predmemorija tablice u bazi podataka



Cybershaolin
31-01-10, 08:24
Baš kao što je to pitanje, što je ako ne koristite cache memorije na sve u vBET? Je li se spasiti izbrisati sve tablice vezane uz predmemoriju? Primijetio sam mnogo novih tablica (156 stolova u odnosu na 3 tablice u 3.2.2 verziji!) Su dodani u bazu podataka u odnosu na moje cache funkcionalnost ...

vBET
31-01-10, 19:36
Nema smisla da ga ukloniti. Ne možete koristiti priručnu memoriju upravo sada, ali možda će u budućnosti. Prazan, ne koristi tablice imaju apsolutno nikakav utjecaj na performanse sustava.

Cybershaolin
31-01-10, 23:15
Ne namjeravate ga koristiti na svim, čak iu budućnosti. No, moje pitanje nije stvarno pitam, ako je imao utjecaja na performanse sustava ili vBET performansi ili ne, što nisam raspravljati o ... JA pravedan ištanje jednostavan odgovor, ako bih mogao ukloniti stolove ili ne. JA pravedan ištanje to znati ako ovaj će prestati raditi vBET ako ne koristite cache memorije na sve.

To je iz osobnih razloga i moje razumijevanje, to je to. Imam razloga za što nije tako velika količina tablica u moje baze podataka, možete razumjeti to?

Cybershaolin
02-02-10, 03:28
Dakle, je li to sigurno? Samo običan odgovor molim? :)

vBET
02-02-10, 22:56
Nismo ga probali, ali kao što ja znam kod bi trebao biti siguran. Prije nego što se koristi cache memorije je uvijek provjeriti to na. Dakle, ako ste ga s invaliditetom onda vBET nikada ne bi trebao ići kod sa cachea upite. Tu je "treba", jer kao što sam napisao nismo ga probali.

Cybershaolin
07-02-10, 00:53
Zahvaljujući. Ja ću pustiti te znati ako ikada ja probati.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1