PDA

View Full Version: Preporučeni hosting



pix3x
29-03-13, 06:53
Prije kupnje vBET Želim biti siguran da ne postoji nikakve probleme s hosting tvrtku. Na moj zahtjev ulaznica, jedan od vodećih vBulletin hosting provider je odgovorio: "vBET nije stvarno jako pogodna za zajedničku primjenu ... Za nekoliko razloga." Ja ne razumijem što to znači. Možete li preporučiti neki pouzdan vBulletin hosting usluga koje nemaju problema s vBET?

vBET
31-03-13, 19:37
Pozdrav. Mi ne pravimo reklamu za bilo koji hosting providera. Postoji mnogo usluga na tržištu koji će biti prikladni. Isto pitanje se ne radi o vBET, ali o tome vBulletin, tako da bi bilo bolje pitati vBulletin tim. Ako želite možemo pm tvrtku koja je naša usluga. Još uvijek ne mislim da je naša jedna je najbolji i imaju najbolju ponudu. To također ne znači da je naša usluga je loša. Jednostavno smo se fokusirati na razvoj naših proizvoda ne na uspoređivanje hosting tvrtki.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations