PDA

View Full Version: Riješen Pitanje o 'default jezik' postavku.



moman
24-01-10, 06:37
Kad sam instaliran vBET, već sam oko 18.000 forumu korisnicima, od kojih većina još nije skužio 'zadani jezik' postavke u korisničkom CP. Ne želim da to zahtijevaju, kao što će rezultirati mnogim tech noobs me pitaju zašto sustav neće pustiti ih pregledati teme.

Dakle, moje pitanje je ovo-ono MySQL Query trebam ručno pokrenuti ažuriranje svih "Ne Postaviti" vrijednosti samo 'engleski'?

vBET
24-01-10, 19:30
Prije svega - kada korisnik zadani jezik nije skup, tada vBET pretpostavlja da je isti kao i forum zadani jezik. Dakle, ne morate ga postaviti na sve:)

Ako i dalje želite da je ovo upit (NAPOMENA: dodajte tablicu prefiksa, ako ga koristite prije naziva tablice):


UPDATE user SET vbet_def_lang='en' WHERE vbet_def_lang IS NULL OR vbet_def_lang='';

moman
26-01-10, 08:47
Hvala puno!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1