PDA

View Full Version: vBET i vBulletin 5



vBET
27-02-13, 21:09
Pozdrav.

U ovom trenutku ne podržava vBET vBulletin 5, ali mi je već zakazan integracije.
Najprije želimo napraviti još jedan izlazak vBET3.x i vBET 4.x vještica neke značajne promjene.

Tada ćemo početi usvajanjem za vBulletin pet.
Mi nismo u žurbi u ovom jednom od vBulletin 5 je još uvijek u verziji 5.0.0 - vrlo ranoj fazi.
Dakle, još uvijek postoje velike promjene moguće iz API strani i nema puno korisnika još.
No, definitivno ćemo ići za integraciju s vBulletin 5 :)
Mislim da smo trebali početi u travnju.

Bbn
29-04-13, 20:38
Travnja ide
Ima li kakvih vijesti o verziji za VB5?

vBET
05-05-13, 10:12
Nažalost nismo počeli još. Čak nisu napravili potrebne MySQL i PHP ažuriranja.

To je uzrokovano problemima s novom verzijom vBET 4.x 3.x i gdje smo dodavanjem prevedene URL-a na zastavama kako bi se izbjeglo redirections. Već gotovo lud 3 puta proizvodnja, ali se na pravom forumu smo pronašli nove bugove i morao ispraviti. Sada smo blizu napravili produkcijama vBET 3.x i 4.x. Ja ću ga se sljedeći tjedan i postaviti samo na našim forumima. Ako ćemo imati problema, onda ćemo ga objaviti nakon još tjedan dana. Ovo je kako bi se osigurala stabilnost naših kupaca forumima. Promjena se ne može dati ključne probleme, ali želimo ispraviti sve eventualne greške ćemo biti u mogućnosti pronaći. I zato su SEO linkovi barata 2 različita motora (vbseo i prijateljski URL-ova oblik VB) ovo nam je dao puno više posla kako bismo se očekivalo.

Uz pretpostavku - ovaj mjesec ćemo objaviti novi vBET 4.x 3.x i verzije s novim funkcijama. Nakon toga ćemo moći početi raditi na vBET 5.0

Žao nam je zbog kašnjenja. Mi znamo kako je važno za mnoge korisnike Vb, a mi definitivno će objaviti vBET 5 :)

hmspain
13-09-13, 15:04
Svaka promjena na VBET i vBulletin V5?

vBET
14-09-13, 10:16
Mi smo još uvijek u integraciji. Proces je spor, jer je u potpunosti mijenja VB5 dodataka arhitekture, tako da u osnovi svaki plugin potpunosti mora prepisati kod barem integracijskog točke. Također VB5 je još uvijek lud, a tu su i neki bugovi cache memorije koja drži našu integraciju. Dokle god je ovo bug neće biti ispravljena vBET ne mogu surađivati s VB5. No, ne brinite - to je već odobren od strane VB tima za korekciju. Za detalje o bug holdinga VB pogledajte ovdje: vBulletin JIRA

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1