PDA

View Full Version: Već učinjeno Link na prijevodu thread URL



tavenger5
19-02-13, 14:56
Kao što je to veze zastava ne link na stvarni preveden nit URL. To stvara puno dodatne preusmjeravanja i doista nije dobro za ukupnu SEO. Imajte alternativne oznake na umu kao dobro.

Nisam siguran točno kako bi se to moglo učiniti u letu, ali ja se nadam da nit URL mogao biti spremljeni na neki način, kao da ne povećavaju količinu upita na stranici.

vBET
22-02-13, 15:21
Pozdrav. Svjesni smo o tome. Nažalost, dodao ovu značajku bi imati veliki utjecaj na performanse. Ne samo zbog dodatne upite o prijevodu veze, ali najviše zbog tečajnih zahtjeva. Ako veze nisu prevedeni tek onda svaka veza bi izazvati zaseban zahtjev za prijevod na prijevodu usluga. To je zato što API omogućuje više prijevoda na jedan zahtjev samo za istim jezičnih parova.

Drugo rješenje bi bilo - kad je već prevedena, onda se to prevesti, a ako ne onda ga ostaviti kao što je sada. Na taj način drugi problem će nestati.
A o dodatnim upitima - ako ste uključili gostiju Cache onda to neće imati nikakav utjecaj za goste zahtjeva (spremljeno u statičkog datoteke). Također podržava vBET drugima "u spomen" međumemorijskih motora.
Dakle, ako želimo ići za njim onda kao što je ovdje opisano, bez optimizacije u slučaju upita (jer su, kao što je već pokriveno dodatnim priručnu podršku).

Recite nam što mislite o takvom rješenju.

tavenger5
25-02-13, 17:03
Dakle, ako URL-a već su prevedeni su mogli biti pohranjeni u gost cachea, točno?

vBET
26-02-13, 20:49
Da. Ipak gost cache memorije radi po stranici. Dakle, nova stranica će poduzeti sve URL-ove baze podataka ponovno prije nego što će biti pohranjen u cache gostiju. I opet jedni refresh Gost Cache. Ali stvarno je to mala cijena. Budući da po defaultu gost cachea radi za 24 sata. Tako da je jedanput na dan. Isto tako možemo napraviti je da je za prijavljene korisnike će biti s preusmjeravanje (prijavljeni korisnici zaista ne vraćaju jezike naprijed i natrag), a za goste bez - kako Google će vidjeti to najbolji mogući način.
To će biti 2 u 1:
- Drvosječa za korisnike bez dodatnih troškova tijekom stranici generacije.
- Za goste niske cijene za generacije, pa čak i kada imate 0 stranicu Guest Cache (i Google i druge roboti će vidjeti odgovarajuće veze, bez dodatnog utjecaja na performanse tijekom preusmjeravanje)

Dakle, mislim da je čineći ga na taj način mi zapravo može povećati učinkovitost na taj dodatni stvar, ali samo kad Gost cache je uključen, jer ćemo se izbjeglo preusmjeravanje. Ovo rješenje nije ni će dodati dodatni parametar - to će jednostavno biti priključen gostiju Cache.

Siguran sam o ovoj ideji. Samo da bude jasno - imate li neke dodatne povratne informacije o tome? :)

tavenger5
02-03-13, 21:49
To zvuči dobro za mene.

Marcin Kalak
04-03-13, 10:48
Hvala za potvrdu. Radit ćemo na ovoj značajki.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1