PDA

View Full Version: Riješen vbet prevoditelj 3.6.2 prevedeni Problem



CwZpacK
18-12-12, 02:08
Ja instaliranje i konfiguriranje postavki vbet ali ne prevoditeljica.

1. Problem: Cron vB Enterprise Prevoditelj (Pružatelji Raspoloživost)

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php on line 425

2.problem
google, apertium i microst tipka ne radi: (

web trteam.net

Marcin Kalak
18-12-12, 13:28
Onemogućeno na safe_mode poslužitelja funkcije. To se može učiniti u php.ini

CwZpacK
18-12-12, 13:33
Moj safe_mod deaktif ali ne prevoditeljica

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0lju.png

Marcin Kalak
18-12-12, 13:35
Provjerite dostupnost prijevoda pružatelja http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729 i paste rezultati ovdje.

CwZpacK
18-12-12, 13:39
Provjerite dostupnost prijevoda pružatelja http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729 i paste rezultati ovdje.

da gledam ovo poglavlje. ali ne prevoditelj. Molim Vas, možete li mi pomoći? Ja sam koristeći po prvi put i ne znam kako to učiniti. jer moj engleski je jako loše.

trteam.net/googleapiv2test.php
trteam.net / microsoftbyazuretest.php

Marcin Kalak
18-12-12, 13:50
Ona provjerava dostupnost prijevoda davatelja. Google ključ nije pravilno konfiguriran. Microsoft ima problema s curl_setopt.
Koje su vaše postavke za open_basedir u php.ini?

CwZpacK
18-12-12, 13:53
Ona provjerava dostupnost prijevoda davatelja. Google ključ nije pravilno konfiguriran. Microsoft ima problema s curl_setopt.
Koje su vaše postavke za open_basedir u php.ini?

brat sam pokušao sve, ali to nije. molim može li mi pomoći TeamViewer: (Može li se riješiti spojiti na moje računalo

Marcin Kalak
18-12-12, 14:02
Jeste li pokušali ove savjete

CwZpacK
18-12-12, 14:22
Jeste li pokušali ove savjete

Da sam pokušao, ali ne rade

CwZpacK
18-12-12, 17:23
Microsoft Trgovački Prijevod sada radi. Ali Odmah završava 2.000.000 znakove: D Google API ključ ne rade. Pokušao sam jako teško ne bih mogao

Marcin Kalak
19-12-12, 11:56
Vidim da Google Translate API v2 sada radi.
Microsoft prevesti besplatno 2M likovi / mjesec povećati ograničenje morate kupiti pretplatu.

CwZpacK
19-12-12, 12:38
Vidim da Google Translate API v2 sada radi.
Microsoft prevesti besplatno 2M likovi / mjesec povećati ograničenje morate kupiti pretplatu.

Da :) napokon sam shvatio problem. trenutno samo ne rade apertium. Google i Microsoft dobro djelo :)

CwZpacK
19-12-12, 12:46
Automatski zatvoriti google API ključ problem je riješen. izvor problema; je google konzola :)

Dakle, prijevod API 10,000.0 znakova / sekunda / korisnika :)

Zadani Prevoditelj API 1000 znakova / drugi / korisnik

Po defaultu, automatsko zatvaranje je manje nego 1000. Ja ovo "10000" riješio problem automatski zatvara Google API :)

Marcin Kalak
19-12-12, 18:25
Drago mi je da ste riješili problem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1