PDA

View Full Version: Korištenje apertiumtest.php, što je izgleda djelima, a ne radi



basketmen
04-11-12, 13:04
Bok dečki, samo testiranje pomoću apertiumtest.php za testiranje, a dobio ovu poruku, što je to značilo, je to, kaže radi ili ne?


Počevši prijevod test za Apertium
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Pozdrav adiï ½ e"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:
Priključak vrijeme (ms): 2646,09082031




hvala prije

Marcin Kalak
05-11-12, 12:00
Ova poruka kaže da je sve OK i Apertium prijevod djela.

basketmen
05-11-12, 17:54
- Pokušao sam otvoriti neki drugi jezik stranicu, ali još uvijek nije preveden
koliko apertium max granica zapravo, perMonth ili perday, tko zna?


- Pokušao sam izvući ključ API iz admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ
onda pokušali otvoriti apertiumtest.php datoteku opet, njegova još uvijek pokazuje istu poruku


Počevši prijevod test za Apertium
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Pozdrav adiï ½ e"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:
Priključak vrijeme (ms): 1141,77612305

tako da njegov izgled poput ove poruke znači njegova ne radi

možete dijeliti ono što je apertiumtest.php poruka za vbenterprisetranslator.com, a to je apertium radi ovdje?

basketmen
06-11-12, 16:01
ažuriranje, ja još uvijek ostao prazan je API ključ od admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ

i pokušao otvoriti apertiumtest.php datoteku opet sada (nekoliko sati nakon što je moj zadnji post gore), poruka sada se mijenjaju na to



Počevši prijevod test za Apertium
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": null}, "responseDetails": "Nije podržano par", "responseStatus": 451}
Test pogreška:
Priključak vrijeme (ms): 744,413085938

Marcin Kalak
07-11-12, 22:57
Apertium trenutno ne radi. Ne postoji službena izjava od njih. Pratimo situaciju.

Marcin Kalak
07-11-12, 23:30
Apertium sada radi.




- Pokušao sam otvoriti neki drugi jezik stranicu, ali još uvijek nije preveden
koliko apertium max granica zapravo, perMonth ili perday, tko zna?
Apertium ne podržava sve parove jezik. Osim toga, Apertium je prevoditelj za pomoć Microsoft i Google, ne može se koristiti samo za učinkovito prevesti stranice. Apertum pristup često ovisi o prometu na poslužitelju.



- Pokušao sam izvući ključ API iz admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ
onda pokušali otvoriti apertiumtest.php datoteku opet, njegova još uvijek pokazuje istu poruku

Apertium pristup ne zahtijeva ključ. Međutim, registrirani korisnici imaju veće granične upita.


možete dijeliti ono što je apertiumtest.php poruka za vbenterprisetranslator.com, a to je apertium radi ovdje?
Imam istu poruku kao svoje prvo i Apertium radova.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1