PDA

View Full Version: Riješen vbetflag-problem nije riješen



krisp
20-01-10, 18:15
Ipak uzimajući puno linkova kao što je ovaj u mom serverlog:


66.249.65.7 - - [20/Jan/2010: 14:15:08 0100] "? GET / CS / Sv / vbet_flag-/ sv / showthread.php t = 13307 HTTP/1.1" 404 491 "-" "Mozilla / 5,0 (compatible; Googlebot/2.1, + http://www.google.com/bot.html) "

vBET
21-01-10, 22:40
Dakle - lov ponovno otvoriti;) Omogućuje se nadam ovaj put ćemo to eksploziji u potpunosti:)

vBET
22-01-10, 00:20
Možete li molimo vas podsjeti me tvoj forum URL? :)

vBET
22-01-10, 02:04
Je dobio! : DI napokon reproducirati! To se događa kada netko dodaje URL jezični kod foruma zadani jezik. Sada će biti lako to ispraviti:) Nadam se da sam zadnji mogućnost da to bug;) U svakom slučaju - na taj način da je ispravljen i bit će uključeni u 3.3.1

Brzi škripac za ovaj:
1. otvorene / includes / vbenterprisetranslator_functions_redirect.php
2. naći:


if ($vbet_isActualIgnored) {

3. i zamijeniti:


if ($vbet_isActualIgnored || $_GET['language'] == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage']) {


Važno pitanje - jeste li uklonili kod vašeg foruma jezik kad s integriranim sitemap generator? Vjerojatno zato je Google pokušava ići u takve veze jer vBET nikada ne mijenja linkove za izvornom jeziku.

Mi ćemo voditi brigu o automatsko preusmjeravanje u slučaju kad netko dodati forumu jezik URL i voditi brigu o vašem sitemap generator integracije - ukloniti iz postoje kodeksi ne podržanih jezika i vaš forum jeziku.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1