PDA

View Full Version: Riješen Priručnik prijevod uredi gumb ne može se kliknuti



tavenger5
03-10-12, 22:24
kao što naslov kaže. "Uredi" pojavljuje preko prijevoda, ali ne mogu ga kliknite.

basketmen
04-10-12, 04:59
pokušati nadograditi ili koristite drugi preglednik, ranije ja sam koristeći stariji ff browser i ne pojavljuju savršeno, nakon nadograđen njegova pojavljivanja savršeno

tavenger5
04-10-12, 17:33
Ja sam koristeći najnovije verzije vBET i sam primijetio isto ponašanje u različitim preglednicima, uključujući krom, MSIE, i Firefox.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Pokušajte jasno kolačiće u Vašem pregledniku.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Pokušao sam to, ali ne i promijeniti.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Molim pošaljite mi podatke PM pristup Admin CP i FTP. Ja ću provjeriti što se događa tamo :)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Bez odgovora - smatra problem je nestao.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Ja sam još uvijek doživljava to čak s najnovijom verzijom

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Molim pošaljite mi podatke PM pristup Admin CP i FTP. Ja ću provjeriti što se događa tamo :)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Kod ažuriranja, ne prenesete sve datoteke na poslužitelju. Da biste riješili ovaj problem:

Zamijenite slike datoteka / vBET / zastave / vbet.css na najnoviju verziju (od posljednjeg objavljivanja).
Pošalji slike datoteka / vBET / zastave / vbet_button_edit.png

tavenger5
06-03-13, 02:50
Kod ažuriranja, ne prenesete sve datoteke na poslužitelju. Da biste riješili ovaj problem:

Zamijenite slike datoteka / vBET / zastave / vbet.css na najnoviju verziju (od posljednjeg objavljivanja).
Pošalji slike datoteka / vBET / zastave / vbet_button_edit.png


hvala - sad kad sam dobio te datoteke ažurirane "uredi" pojavljuje kada lebdi nad prevedenog teksta, ali ja ne mogu kliknuti na njega.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Stranica bi trebala početi s DOCTYPE.
Uklanjanje ili premještanje teksta na tijelu: "Prevođenje vrijeme čekanja: Broj priključaka:".
Znački.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Nisam siguran što misliš. "Prevođenje vrijeme čekanja: Broj priključaka:" umetnuta od strane vBET

tavenger5
06-03-13, 14:02
Mislim da je to radi sada, hvala na pomoći!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Drago mi je da sam mogao pomoći.

Vrijeme Translation odgovor je samo za potrebe praćenja i ne bi trebao biti uključen cijelo vrijeme, ali samo u vrijeme odziva provjera na zahtjeve za prijevode slao usluga.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1