PDA

View Full Version: Riješen Priručnik prijevod ne radi



AmnoN
01-08-12, 19:59
A. Zašto nigdje se objasniti kako se Priručnik prijevod?! Proveo sam dva sata vremena da bi razumjeli kako to treba raditi. Dvije. EDIT tipka se pojavljuje samo u preglednik - Firefox. Tri. Ako pokušate promijeniti automatski prijevod, dobivam pogrešku. Nešto pođe krivo Nadam se za brzi odgovor, pa sam kupio proizvod samo zbog fukntsii ručnog prevođenja.

vBET
02-08-12, 10:04
Odgovarajući na vaša pitanja:
A. Priručnik prijevod je još uvijek u beta verziji. Trenutno vodimo povratne informacije od naših korisnika što treba poboljšati / promijeniti / dodati. Mi ćemo dodati cijeli članak o tome kako se to radi kada će biti u završnoj fazi.
Dvije. Navedite u kojem preglednici ne vidite gumb Uredi.
Tri. Molimo vas da jedna nit za jedan problem. Ovdje Prvi broj je bio oko EDIT gumb, tako da u ovaj thread ćemo procijeniti gumb uredi pitanje. Za pogreška pitanje molimo open novu temu i opisati tu upravo ono što pogreške vidite i kako ga reproducirati.

Rado ćemo riješiti sve probleme u našem novom funkcionalnosti :) Molimo opet napomenuti da je još uvijek u beta verziji.

AmnoN
02-08-12, 17:37
U tim preglednicima EDIT gumb ne vidim
MAC OS 10.7.3:
Safari 5
Krom
OS X 10,8:
Safari 6
Windows 7:
IE 9

Vidim gumb:
MAC OS 10.7.3:
FireFox

vBET
05-08-12, 21:58
Provjerio sam IE 9 u sustavu Windows 7, a ja ne vidim gumb uredi. Nemam pristup MAC OS - molim vas da provjerite da li imaju Java Script omogućen.
Molimo PM me pristup pojedinosti Admin CP i FTP ću to provjeriti u IE 9 na forumu.

vBET
14-08-12, 17:59
Nema odgovora - smatra problem je nestao. Ako ne pišite ovdje. Također, prvi put pogledajte ovo brzo popraviti za sličan problem: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

AmnoN
18-08-12, 17:57
Također, prvi put pogledajte ovo brzo popraviti za sličan problem: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

Popraviti rješavanje problema s gumbom.

Marcin Kalak
19-08-12, 11:10
Hvala za potvrdu. Ja sam sretan da je problem riješen.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations