PDA

View Full Version: Riješen Prikaz visoke CPU korištenje u vbenterprisetranslator_seo.php



symbianist
16-01-10, 12:34
Imam problem. To pokazuje visok uporabe procesora u vbenterprisetranslator_seo.php. Što će biti rješenje za to. Molim za pomoć.

Možemo li odbaciti ovu vbenterprisetranslator_seo.php u robots.txt? molim za pomoć.

vBET
16-01-10, 17:37
Molimo pogledajte ovdje:)
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/284-vbet-loads.html

Ukratko riječima - to je teret vaš cijeli forum, ne samo vBET (ova datoteka je samo prednji kontroler). Sutra će biti objavljena vBET 3.3.0 sa mnogim poboljšanja performansi. Postoji mnogo mogućnosti u vBET kojem možete promijeniti imati bolje performanse. Vidimo se tamo za detalje:)

Michael
19-01-10, 23:18
Ja sam uzimajući ovaj i nadogradnjama: (

Server Load 17,50 (4 procesora)
Memoriju koja se koristi 7,5%
Zamijeni Koristi 0,00%
Disk / dev / vzfs (/) 12%

vBET
21-01-10, 16:52
Ja sam uzimajući ovaj i nadogradnjama: (

Server Load 17,50 (4 procesora)
Memoriju koja se koristi 7,5%
Zamijeni Koristi 0,00%
Disk / dev / vzfs (/) 12%

Za vremensko razdoblje je to računa? Poslužitelji mogu biti zauzet s vremena na vrijeme. Tako je prosječna vrijednost ili se samo hit u određenom trenutku?
Koji je vaš uporabe procesora u%?
Da li Vaše stranice se prikazuju brzo? Ako Vaše stranice se prikazuje u prihvatljivo vrijeme onda ne imati bilo koji problem - bez obzira na poslužitelj učitavanje je.

I najvažnije pitanje - ne vBET ga uzrokuje?

Prvo - ne problem (ako postoji) nije u drugom mjestu - u primjeru u VB optimizacije ili u MySQL korištenja. Forum može izvoditi i na neki oblik, ali nakon postizanja jednom trenutku čini se da je potrebno optimizirati vBulletin i / ili mysql.

Drugo - kao što je spomenuto više puta vBET poduzima mjere samo tijekom prijevoda. Normalno stranice se generiraju putem iste resurse. Dakle, ako primijetite dodatni korištenje s vBET to znači da ćete dobiti dodatni promet na prevedenih stranica. Dakle, vBET ne čineći sporije generacija svoje normalne stranice, niti uzimanje dodatne resurse za one. vBET nemaju utjecaja na na normalne stranicama generaciji (samo zastave dodan). Možete dobiti dodatni promet koji niste imali prije-promet prevedenih stranica. A kad imate više prometa, morate biti u mogućnosti da obrađuju.

Mi smo napravili mnoge optimizacije u vBET 3.3.0 i vBET je stvarno vrlo brzo! Čak i da se, imajte na umu da prijevodi nikad neće napravio za besplatno ... Ovo je samo nemoguće. Nastavit ćemo optimizirati vBET u različitim aspektima i još uvijek - morate biti u mogućnosti da obrađuju svoje dodatni promet, čak i ako prijevod bi bez dodatnih sredstava se još uvijek uzimajući zahtjev koji moraju biti obrađeni.

Molimo usporediti vremena generacije normalne stranice i prevedeno stranica što je već spremljeno - razlika je stvarni trošak prijevoda.

Također - jeste li gledali na konac oko vBET problema s performansama? Jeste li blokiran robota za stranice nije važno? Imajte na umu da roboti može potrajati značajnu količinu svojih resursa poslužitelja, ako indeksira previše stranica u isto vrijeme. Ga bloka za prevedene kalendare, suradničke stranice i tako dalje. Detalji ovdje:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1