PDA

View Full Version: Google API po kojoj cijeni



DirtRider
26-03-12, 05:12
Upravo sam instalirao ovu proizvod i vidjeti da Google je plaćeni servis. Vidim i to je ono što oni navode kao trošak.


Naknade za upotrebu:

Prijevod:
$ 20 po 1 m znakova teksta, gdje su troškovi su prilagođene u odnosu na broj znakova zapravo pruža.
Jezik detekciju:
$ 20 po 1 m znakova teksta, gdje su troškovi su prilagođene u odnosu na broj znakova zapravo pruža.



Stvar je nemam pojma što to može izvoditi u mjesečno pa ako netko može mi dati ideju o tome što oni plaćaju mjesečno da bi se poštovati. Znam da je ovo također će biti ovisan o prometu na svoje stranice, te će se razlikovati od mjesta do mjesta, ali ja stvarno trebate neku vrstu mjerilo za to: zbunjeni: Ako je moguće možda bi također ukazuju na ono Vrsta prometa vaš site ima ili samo postavljati link na svoje stranice i ja ću probati i usporediti ga s mojim forumu

DirtRider
11-04-12, 05:39
Ja sam još uvijek pokušava pronaći neki odgovor na ovo: zbunjeni:

DirtRider
11-04-12, 10:43
Ne brinite o tome kao što sam ukloniti ovaj mod na mojoj stranici

vBET
11-04-12, 15:45
Čini se da naši korisnici ne žele podijeliti o svojim troškove prijevoda. Kao što je napisao u prvoj nakon Googlea jasno opisuje troškove. Također Microsoft vam daje besplatan prijevod (s mjesečnim limitima ali slobodnih), a mi smo samo o objaviti novu verziju koja će omogućiti ručne prijevoda :)

DirtRider
11-04-12, 18:56
Da oni ne, ali to nam ne daje nikakvu ideju što to može doći do na kraju mjeseca

r.dziadusz
12-04-12, 17:24
Ako ste postavili svoje granice, prijevod API neće učiniti bilo pretjerano kotiraju prijevoda. Djeluje kao što je sada u slobodnom prijevodu Microsoft API ako koristite pospremanje 2 milijuna znakova API samo zaustavlja prevođenje

wowglider.de
18-04-12, 17:13
Pozdrav, moj forum ima oko 175.000 postova i 25.000 subjekata, ja prevesti na engleski i francuski. Prvi dan konzumira oko 1,5 milijuna dolara, ili gotovo 20 dolara. Ako postoji interes mogu nastaviti ovdje tako kasnije.

r.dziadusz
18-04-12, 21:04
Bok
Imajte na umu da je vBET caching podatke, pa nakon nekoliko dana vaš iznos prijevoda zahtjev schould pasti. Također besplatni Microsoft po plavom vam omogućiti da prevesti 2m znakove za besplatno :)

wowglider.de
20-04-12, 02:48
Znam. Ja sam žalio, ali nije.

wowglider.de
28-04-12, 14:52
Prijevod API: Prevođenje
Znak grof
Dnevna kvota: 2M
28 dana ukupno: 21.03M
Prijevod API znakove 19,82 M 396,30 USD

vBET
05-05-12, 15:36
Mi nemamo utjecaja na Google cijenama. Imajte na umu da možete koristiti i Microsoft - besplatne 2M znakove / mjesec. I Apertium - potpuno besplatno. Također u sljedećem izdanju vBET će podržati uporabu :) prijevoda

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1