PDA

View Full Version: Riješen Gospodo molim pomoć



أبو أيــوب
09-02-12, 15:00
Mir s vama i Božja milost i blagoslov na vas gospodo imao sam problema u svojoj zajednici, a to su: interna pogreška na poslužitelju, a poslužitelj je naišao interne pogreške ili konfiguracije, a nije bio u mogućnosti ispuniti Vaš zahtjev. Molimo kontaktirajte administratora poslužitelja, webmaster@soqokaz.com i obavijestiti ih o vremenu došlo do pogreške, a sve što bi moglo imati učinio da svibanj imati prouzročio pogrešku. Je li više informacija o ovoj pogrešci biti dostupan u zapisniku pogreška poslužitelja. Imajte na umu da sam ući u upravljačku ploču i ista stvar čini mi se, a ponekad sam se prijaviti i imam problem u prisustvu promjenama, ali nemam iskustva u svom poslu i ova poruka ažuriranje putem pronađen je kontrolna ploča manager predlošci moraju biti ažurirani u skladu s trenutnom verzijom! Pronađeni su [21] je obnovljeno predložaka potrebne mora dogoditi i živjeti na novu verziju. Preporučujemo vam da to učinite što je prije moguće kako bi izbjegli probleme i kvarove na forumu! Kliknite ovdje da biste vidjeli ove predloške! U nadi da pomogne Bog vas blagoslovio i imati koristi

r.dziadusz
09-02-12, 15:48
Bok, molim te, daj nam url na kojima svoj vBET instaliran?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1