PDA

View Full Version: Riješen Ljudi koji posjetite moj web prvo pitao pitanje na ruskom?



Simon Lloyd
02-01-12, 19:22
Bok svima, kada su ljudi iz drugih mjesta širom svijeta posjetite moj site čini se da se pop-up postavlja pitanje na ruskom, a url je mysite.com / ru / ako pritisnite bilo koju tipku onda oni dobiti mjesto u njihovim jezik, može netko pomoći?

Evo link do slika pokazuje messageBox http://www.thecodecage.com/russian% 20question.png

r.dziadusz
02-01-12, 21:18
Bok
Najvjerojatnije nije coused by vBET - vBET ne uvesti pop-up prozora, molimo pobrinite se da to nije dio bilo kojeg drugog dodatka ili mod

Simon Lloyd
02-01-12, 22:21
Nikad ga vidim, ne vBET pitati korisnik ako žele ići u njihovu usercp postaviti njihov jezik?

Simon Lloyd
02-01-12, 22:52
Ovo je tekst!
Перейти на русский перевод?
ovo je prijevod
Idi na ruskom prijevodu?

Dakle, to je definitivno vBET to radi!

EDIT: i ja imam najnoviju verziju vBET kao što znate, sve svoje podatke na koje sam vas pm'd kratko vrijeme prije treba dalje raditi ako je potrebno provjeriti stvari.

r.dziadusz
03-01-12, 00:08
U redu
Jedna stvar je došao do mene. Možete li molimo vas da provjerite vrijednosti dvije opcije:
AdminCP -> vBET -> Razno -> Preusmjeravanje se korisničkim jeziku
i
AdminCP -> vBET -> Razno -> Preusmjeravanje se korisničkim jeziku
Pokušajte onemogućiti onda chack opet za pop-up

Simon Lloyd
03-01-12, 00:28
Ja bih ići u tom nevolje, ali taj nije stvarno problem, to je činjenica da je uvijek u ruski prije svega!, Momak iz Indije posjetili su mjesto danas i dobio da je u ruskom, njegov preglednik postavljen za engleski jezik, njegovo mjesto je Novi Dehli, on nije bio član tako da je odabrao forum posting jezik pa moraju imati samo forum iskazuje u zadanom jeziku "engleski"

Vjerujem da postoji drugi problem osim preusmjeravanje korisnika, ako je to da se ne bi uvijek bio na ruskom.

Simon Lloyd
03-01-12, 00:33
Pop up je postavljen za:
Preusmjeravanje na uredi profil
Tek nakon Prijava
Preusmjeravanje korisnika jezik
Upitan - korisnik će biti zatraženo ne želi biti preusmjeren

Simon Lloyd
03-01-12, 00:39
Upravo sam odjavio iz mog foruma (kao što im uvijek prijavljeni) i kutija pojavila su postavke "Nakon log in" pa zašto nakon što se odjavite onda?, Sam bio izvjedljiv zašto moje članstvo je usporio i moj oglas prihod je pala, Ja sam bio u potrazi za razlozima od kojih nijedna nije mogu naći, ali jednom pop-up je tu stranica ne učita, osim ako je okvir otkazan ili ok'd nitko od kojih tražilice možete učiniti!

r.dziadusz
03-01-12, 18:55
OK
Koristeći pristup ste me posla sam wil ček sada

EDIT:
Možete li molimo opišite mi korak po korak što učiniti da se vidi da pop-up,
Ako je potrebno možete li kreiran također ne administratorski račun test.

Simon Lloyd
03-01-12, 21:17
PM poslan s novim registriranih korisnika detalje.

r.dziadusz
04-01-12, 17:27
Ja prijaviti / logouat, pregledavati neke postove i nisam vidio bilo pop-up. Možete li molimo opišite mi korak po korak što učiniti vidjeti pop-up prozor?

Simon Lloyd
04-01-12, 17:42
Mislim da ćete morati očistiti kolačiće sada, ali kada je bio prijavljen za mene (i ja sam vidio nekoliko puta mene) ja odjavio kliknuli vezu za povratak na stranicu sam zadnji gleda i kutija popped up i stranica neće ispravno učitati dok jedan od gumba je kliknuo, ja sam ga doživio u IE9 korisnik koji ga izvijestio je koristio Firefox

r.dziadusz
04-01-12, 17:48
Dobro ću ga testirati u tim preglednicima

r.dziadusz
04-01-12, 18:17
Još nema pop-up. Molim Vas, dajte mi točan "što učiniti" popis, kada se prikazuje na vas. Točan url, točan prijevod (ako je potrebno), kada (u kojoj nit) na logout, u kojoj pokušavaju prijaviti - sve se može bitno

Simon Lloyd
04-01-12, 18:39
Koraci Dao sam vam kako se to događa, ja ne mogu ga ponovno stvoriti, uspio sam ga ponovno jednom nakon objavljivanja problem ovdje, ali ne mogu opet, korisnik nije dao, osim onog što je preusmjeren na Справка по Microsoft url Ured - программирование Microsoft Office обсуждения - Excel VBA-программирование - доступа (http://www.thecodecage.com/forumz/ru/) i kad se to dogodilo za njega i jako sumnjam da sam uspio pokupiti točan nit je učinio dobiti preusmjeriti poruke.

EDIT: on je samo mi je rekao da on nije bio zabilježen u, on je jednostavno ušao Site URL u svom pregledniku kako bi ga se tamo i pop-up pojavio!

r.dziadusz
04-01-12, 19:14
Znam da je ovo pitanje za vas, ali sada je teško pretpostaviti što bi ga couse. Mogao molimo pitati ga što mu je korisnik jezik s?

Simon Lloyd
04-01-12, 19:23
Dao sam vam sve ove informacije na početku nit, on nije imao forum posting jezik kao on nije bio prijavljen, njegov preglednik postavljen na engleski, a on je Indijka koja živi u New Dehli ******

r.dziadusz
04-01-12, 19:32
Ok hvala. Ja ću to provjeriti opet, ali kao što sam rekao, teško je pogoditi što to coused, vBET-Michal je ovaj tjedan, ali nakon što se vratio ćemo razgovarati o tom pitanju. Ako dobijete bilo kakve dodatne informacije o greške javite mi.

Simon Lloyd
04-01-12, 19:44
Ok, ali ja ga imao stalno dobar prije nekoliko tjedana, a zatim je nestao kada sam učinio nadogradnju, ali sada se čini da je to još uvijek može biti iskusni, ja samo mogu onemogućiti ruski jezik kao ja se ne mogu osloniti na pitanje NE bude prisutan i kad je moj Alexa rang je otišao od 79.000 do više od 300.000 onda je ozbiljna, moja ljestvica se počinju vraćati se, ali kao što sam rekao ja licemjerje iskoristiti priliku pa ću ga onemogućiti.

r.dziadusz
07-01-12, 19:45
Iako ne možemo provjeriti ovaj pop iz unutrašnjosti postoji jedna explenation zašto se pojavljuje u ruski (to onemogućiti u potpunosti, kao što sam rekao u prethodnom postu, a to je: admincp -> vBET -> Razno -> Preusmjeravanje se korisničkim jeziku: Onemogućeno) :
-Nakon logout - korisnik nema svoje postavke - on je tretira kao gost, pop čitati kolačiće s postavkama preglednika

Simon Lloyd
07-01-12, 23:48
Taj nije objašnjenje, moj preglednik NIKADA je postavljena na ruskom, ali sam ga vidio kad sam odjavio baš kao što je učinio, ja ne mogu jamčiti da je njegov preglednik nikad nije bio ruski, ali on je indijska, živi u New Dehli i vrstama i govori na engleskom jeziku pa zašto na zemlji bi naši kolačići se čitati i kao ruski?

r.dziadusz
08-01-12, 20:11
moj ispričavam se pročitati zaglavlja, možda čak i nikad postaviti / koristi ruski jezik, ali vaš preglednik može razrijediti ste bili. To je sve mogu reći bez provjere - Žao mi je ne mogu vidjeti popup

Simon Lloyd
08-01-12, 22:05
Ja sam se okrenuo na ruskom jeziku isključen, gledajući pop-up neće vam pomoći kao kada ga je odbio, ona ne vrati (barem ne za neko vrijeme!), To nije moguće za moj preglednik za "misliti" ja sam postaviti ili koristiti ruski jezik, jedini jezik koji je ikada bio postavljen u mom pregledniku zadani Engleski Velika Britanija, kao što sam rekao ja ne mogu jamčiti za osobu koja ga izvijestili, ja sam to doživio prije i im prilično sigurni su drugi previše .

Da bi jezik pogreška održati bih ni morati fizički mijenjati, koristiti softver za to (vBET) ili nas ruski proxy (ili proxy postavljen za varanje kao ruski) samo jedan od kojih je moguće za mene promijeniti i taj vBET.

vBET
09-01-12, 13:24
Bok. Ja ne razumijem gdje ideš. Imaš jednostavan odgovor - ponašanje je prisiljen od vas - što ga postaviti u postavkama.
A možete jednostavno ugasite ga u Admin CP -> vBET -> Razno -> Preusmjeravanje se korisničkim jeziku.
Idi tamo i postaviti onemogućen. vBET neće pitati ili preusmjeravanje više.

To je velika da vBET ponaša kako ga konfigurirati. Bilo bi loše ako se zanemari svoje postavke. Za softver nije bitno koji jezik suradnik govori ili ono što se tvrdi o svojim postavkama preglednika. Za softver jedino što je važno su stvarni zaglavlja koja dolazi s zahtjev. A oni su provjereni s postavkama smo raspravljali o tome. Ništa više. To je, kako vBET radi ovdje, a vi jednostavno promijeniti ako želite. ovisno o konfiguraciji.

Predlažem da provjerite postavke preglednika, kada će se to dogoditi ponovno (to vam i dalje su postavljali preusmjeravanja uključen). A ako nećete naći tamo u postavkama jezika jezik da morate biti preusmjereni, a zatim provjerite je također što se svodi na poslužitelju (dodati neke logove) - imajte na umu da Internet je veliko mjesto i vaši paketi dolazi po puno mjesta - moguće je da su neki proxy server dodaje vlastita zaglavlja na vaš zahtjev. U svakom slučaju - ne postoji magična. Ako ste u kojem traži da se preusmjeriti prema vBET i to je preusmjeriti na ruskom jeziku onda iskopavati molba je u zaglavlju jezičnih ruskog jezika na vrhu svih poznatih jezika by vBET. Možete ga pogledati sebe, ako želite - samo idite na file / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php i provjerite funkciju vbet_getRedirectionLanguage. To je također dobro mjesto za dodati svoje logove ako stvar koju imamo bubu i želim to dokazati na nas.

Ako želite onemogućiti puna primjena umjesto jednog parametra (koje ste postavili sami) - učiniti ono što misle, misliti ono što vam je činiti ... To je tvoj forum. Mi smo sretni da vam objasni zašto se to dogodilo i kako možete ga promijeniti. Ako vam je potrebna dodatna pomoć molimo samo napisati :)

Simon Lloyd
09-01-12, 17:04
Michael, hvala na odgovoru, da sam konfiguriran vBET pitati i vBET treba raditi na ovaj način, bez problema, no problem je da je neregistriran ili peopel koji odjaviti su se koliko ja znam pitao za preusmjeravanje pitanje, vBET, ne treba raditi na ovaj način, i jezik je UVIJEK ruski, pa evo dva scenarija je:
1. Neregistrirani korisnik iz Indije posjeti stranice, vidjeti je pop up (na ruskom) pita da li želi formirati svoj jezik na ruski, on odbija i možete vidjeti stranice kao normalno na engleskom jeziku, ako je prihvati (ali molimo imajte na umu kako je ne govori ruski da ne može čitati pop-up) on je prevezen u pomoći za Microsoft Office - Microsoft Office Rasprava - Excel VBA programiranje - Pristup programiranje (http://www.thecodecage.com/forumz/ru)

2. Ja se ispričao (i doživjeli to sam u prošlosti) i odjaviti forumu, odaberite vezu me odvesti do mjesta koje je gledate prije i onda ja dobiti pop-up na ruskom, isti scenarij kao iznad odvija

Ako smo odjavljeni zašto bismo se predstavili s pop-up? pop-up je samo za prijavljene kod ljudi zar ne?

To neće biti moj poslužitelj kao svoj u Velikoj Britaniji te je posvećen, imam potpunu kontrolu nad njim, kao što sam Sadi ipak, ja sam se okrenuo na ruskom jeziku od sada pa se nadam da će se zaustaviti problem.

vBET
09-01-12, 23:39
Ako smo odjavljeni zašto bismo se predstavili s pop-up? pop-up je samo za prijavljene kod ljudi zar ne?
Nema se to dogodi za ljude koji počinje novu sjednicu:

Preusmjeravanje će se dogoditi tek na početku novog saziva (klijent mora imati omogućene kolačiće ili će biti preusmjeren svaki put).
I to je priznata od strane kolačiće.

Također, kao što sam napisao prije samo ono što je bitno za vaš poslužitelj je ono jezik zaglavlje dolazi s zahtjev. I čini se da je u kabini vaš scenarija zaglavlje s ruskom jeziku došao sa zahtjevom. Provjerite konfiguraciju poslužitelja - možda ste postavili neki zadani jezik dodanu kada nema jezik zaglavlje se postaviti. Uostalom sumnjam da ćemo imati bug ovdje. Ova funkcionalnost nije modificirana za jako dugo vremena i to radi dobro. Možemo to provjeriti da li će se dogoditi ponovno u zapisnicima - najvjerojatnije će pokazati ono što sam napisao - da ruski jezik kod je poslati u odgovarajućem zaglavlju. Ako sam u krivu ćemo ispraviti grešku, ali prvo moramo potvrditi da postoji bug.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1