PDA

View Full Version: Otvoreno 500 pogreška



steve
09-11-11, 01:06
Bok
Ja dobiti 500 pogrešku kada koristite googles v2 API i Microsoft API. Imate li kakvih misli prema uzroku?

hvala

steve
09-11-11, 09:31
kako googlev2 i Microsoft ispitivanja datoteke generirati 500 pogreške.

r.dziadusz
09-11-11, 11:10
Bok,
-Kad sam ići na svoj URL, i početi prevodio ja ne vidim nikakvu grešku
-Mogu li, molim vas prošlost ovdje svoje rezultate testa?

steve
09-11-11, 12:04
Bok,
-Kad sam ići na svoj URL, i početi prevodio ja ne vidim nikakvu grešku
-Mogu li, molim vas prošlost ovdje svoje rezultate testa?

Ma oni su samo ne uspijevaju vratiti na prikazivanje izvorni tekst. Ako sam skrenuti na Microsoft i GV2, to je 500 pogreške svaki. provjerite / test /

r.dziadusz
09-11-11, 13:05
Prvo staviti svoje datoteke ispitnu u vašoj mapi forum korijena, nego ih pokrenuti, ako 500 pogreška apears opet ću ga morati provjeriti na mjestu, ili možete samo pijesak mi php pogreška prijavljuje

na URL: talkfinance.net / ja / ja mogu vidjeti neki prevedeni tekst, to je coused djelomičnim transakcije (više pročitajte ovdje (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2. html # post10969))
Ali ako koristite Google API v2 možete postaviti svoje vlastite granice, možda ste stavili krivu Google API v2 tipku, nakon pokretanja testa ćemo ga znati za siguran

steve
10-11-11, 01:08
Kvota je u redu na GV2 sada, puno djelomičnih prijevoda. Čim sam skrenuti na M $ sam dobiti 500 pogrešku. Test datoteka pokrenuti redu.

r.dziadusz
10-11-11, 23:34
O 500 pogrešku tijekom Microsoft, jeste li postavili sve vBet opcije kao što je to rekao u readme datoteci? Jeste li prenijeli, upload-jednom mape?
Možete li pružiti punu zapisnik o pogrešci, ili ako se ne može ugoditi pojedinosti PM pristup, tako da ću biti u mogućnosti da provjerite ga na mjestu

steve
11-11-11, 00:58
Da sam uploadao upload-jednom mapu, slijedili upute nadogradnje i primijeniti nove postavke konfiguracije.

r.dziadusz
11-11-11, 15:06
Kako ja vidim vaš Microsoft test ne pokazuje nikakve greške, upravo sada ne znam zašto to ne radi samo u microsoft prijevodu, coudl molim vas stvoriti test račun na ftp i PM mene je to?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1