PDA

View Full Version: Riješen Problem s VBET



Smaug
19-10-11, 01:34
Jeste pokrenut prevoditelj za neko vrijeme, ja sam tek nedavno obnovio svoju dozvolu. Trčanje vb3.8.3.

To poslijepodne, moj site počeo da umre svakih nekoliko minuta. Problem je bio moj php procesi, php-FPM, ginuli i ne vraćaju. Nakon provjere PHP-FPM log datoteku Otkrio sam da je prekid svaki proces s pogreškom. Ja onemogućen VBET i sustav počeo prikazivati vrlo dobro i ostao na ovaj način. Sljedeća Pomislio sam trebao izbrisati sve cache, što sam učinio, ponovno omogućen vbet i isti rezultat. Sustav tek počeo umire. U ovom trenutku sam shvatio da sam svibanj kao i nadogradnju, pa sam skinuti najnoviju verziju večeras i izvodi nadogradnju.

Provjerio sam konfiguraciju i morao rechoose jezike sam prevođenju. Od šest jezika sam normalno prevesti, samo jedna zastava pojavila iako svi 6 odabrani su u config. Moje PHP-FPM procesi također počeo umire opet.

Ništa promijenilo u mom kraju izazvati ovo danas, to je samo odlučio prestati s radom.

Bilo misli ili sugestije? Kao što je sada, ja ne mogu to omogućiti bez ubijanja moje stranice.

r.dziadusz
19-10-11, 13:41
Bok

Nakon provjere PHP-FPM log datoteku Otkrio sam da je prekid svaki proces s pogreškom.
Što je točno pogreška apeared?


Od šest jezika sam normalno prevesti, samo jedna zastava pojavila iako svi 6 odabrani su u config
Ovo je još jedan problem molimo otvoren novi threa, brzo mogu vam dati savjet:
Provjerite je li zastave koje su postavljene u admincp -> vBet -> zastave također su postavljeni u admincp -> vBET -> Prevođenje Opcije: Omogućite prijevode, ako ne, nije bit će prikazan u fourm

Smaug
19-10-11, 17:29
Bok

Što je točno pogreška apeared?


Ovo je još jedan problem molimo otvoren novi threa, brzo mogu vam dati savjet:
Provjerite je li zastave koje su postavljene u admincp -> vBet -> zastave također su postavljeni u admincp -> vBET -> Prevođenje Opcije: Omogućite prijevode, ako ne, nije bit će prikazan u fourm

Pogreška:


Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)

Rekao sam ti da sam postaviti zastave u config. Oni ne pokazuju. Ja sam bio koristeći ovaj softver za godinu dana, ja znam što konfigurirati. Zašto to verion stvoriti više od 100 srednjih skupine korisnika?

vBET
20-10-11, 13:30
Imajte na umu da zastave konfiguracija se promijenila u vBET jer su novi jezici dodan. To je učinjeno prije nekog vremena, ali ne znam iz kojeg ste verzija ažurira. Također molimo da osvježite svoj pogled u pregledniku - možda je to samo pitanje cache preglednika. Pokušajte koristiti F5 u IE, ili koristite drugi preglednik i provjeriti kako to izgleda. Ako zastave još uvijek nisu vidljivi - molimo otvoren novi thread za novog izdanja. Opisati ga tamo i nas PM pristupne podatke - mi ćemo provjeriti konfiguraciju.

Ova verzija ne stvaraju više od 100 skupina. To stvara 53 skupine - po jedan za svaki jezik. To je zatražio naših korisnika. Ti skupine automatski upravlja vBET. Zahvaljujući koje možete vidjeti statistiku o zadani jezik korištenja, pošaljite postove samo na određene skupine, skup primjećuje samo za određene skupine ... Ako trebate više informacija o one skupine molimo otvoren novi thread. 1 thread = 1 pitanje.

Vraćajući se na pitanje. Opisano je pitanje novo za nas pa smo ga Googleu, a prema informacijama smatraju se to odnosi na 504 pristupnika timeouts i to je problem s konfiguracijom. Molimo igrati sa svojim timeout konfiguracije.

Istek vremena se događa kad uključite vBET jer vBET čeka za prevođenje rezultatima iz prevoditeljskih usluga. Dakle, ovo je dio ne možemo utjecati - možemo samo čekati za 3rd party rezultata. Google prijevod API v1 je o biti zatvoren prije - oni su već postavili granice, tako da je moguće da će biti sporiji.

Također molimo da provjerite vašu konfiguraciju za Admin CP -> vBET -> Prijevod Opcija -> Kašnjenje između prijevoda i pobrinite se da nije previsoka.

Molimo Vas da koristite savjete (pogotovo poslužitelja promjene konfiguracije za timeout) i reći ti treba više pomoći ovdje.

Smaug
20-10-11, 13:39
Imajte na umu da zastave konfiguracija se promijenila u vBET jer su novi jezici dodan. To je učinjeno prije nekog vremena, ali ne znam iz kojeg ste verzija ažurira. Također molimo da osvježite svoj pogled u pregledniku - možda je to samo pitanje cache preglednika. Pokušajte koristiti F5 u IE, ili koristite drugi preglednik i provjeriti kako to izgleda. Ako zastave još uvijek nisu vidljivi - molimo otvoren novi thread za novog izdanja. Opisati ga tamo i nas PM pristupne podatke - mi ćemo provjeriti konfiguraciju.

Ova verzija ne stvaraju više od 100 skupina. To stvara 53 skupine - po jedan za svaki jezik. To je zatražio naših korisnika. Ti skupine automatski upravlja vBET. Zahvaljujući koje možete vidjeti statistiku o zadani jezik korištenja, pošaljite postove samo na određene skupine, skup primjećuje samo za određene skupine ... Ako trebate više informacija o one skupine molimo otvoren novi thread. 1 thread = 1 pitanje.

Vraćajući se na pitanje. Opisano je pitanje novo za nas pa smo ga Googleu, a prema informacijama smatraju se to odnosi na 504 pristupnika timeouts i to je problem s konfiguracijom. Molimo igrati sa svojim timeout konfiguracije.

Istek vremena se događa kad uključite vBET jer vBET čeka za prevođenje rezultatima iz prevoditeljskih usluga. Dakle, ovo je dio ne možemo utjecati - možemo samo čekati za 3rd party rezultata. Google prijevod API v1 je o biti zatvoren prije - oni su već postavili granice, tako da je moguće da će biti sporiji.

Također molimo da provjerite vašu konfiguraciju za Admin CP -> vBET -> Prijevod Opcija -> Kašnjenje između prijevoda i pobrinite se da nije previsoka.

Molimo Vas da koristite savjete (pogotovo poslužitelja promjene konfiguracije za timeout) i reći ti treba više pomoći ovdje.

Hvala za odgovor. Što se tiče skupine, što je stvorio dvije i po jeziku, ja zapravo nemam 100 + nove grupe. Ja ću gledati u timeouts.

vBET
20-10-11, 14:22
Molimo otvoriti novu temu za grupe pitanju - to opisati tu i PM mi pristup detalja na Admin CP i FTP. Ja ću to provjeriti i ispraviti. To ne bi trebalo biti tako - to bi trebao biti jedan skupina po jednom jeziku. Tako nešto nije u redu.

Smaug
02-11-11, 02:06
Molimo otvoriti novu temu za grupe pitanju - to opisati tu i PM mi pristup detalja na Admin CP i FTP. Ja ću to provjeriti i ispraviti. To ne bi trebalo biti tako - to bi trebao biti jedan skupina po jednom jeziku. Tako nešto nije u redu.

Napokon sam dobila oko ponovne instalacije, sam koristio verziju za preuzimanje danas.

Ja sam udaranje Microsoft ograničenje gotovo odmah. Djelomični stranica prijevoda, većina uopće ne. Microsofttest.php će biti u redu jednu minutu, a zatim prikazati "Rezultat: Ja» ¿"TranslateApiException: ID aplikacije je preko kvote: ID = 3835.V2_Json.Translate.49FC0E39" vrlo sljedeći trenutak sam samo ponudio sedam jezika za prijevod..

Budući da je ovo BIG zajednica, plaćati za Google v2 nije praktično. Pretpostavljam da ako netko nađe još jedan slobodan put, velike web stranice su od sreće.

vBET
03-11-11, 13:53
Velika taht vaš problem je nestao.

O plaćeni usluge. Znamo - Željeli bismo ga besplatno previše. U ovom trenutku mi smo testiranje nove besplatne prijevod API - Apertium. To je ne tako brzo kao i drugi, a podržava manje jezike, ali to je besplatno. Također smo još uvijek u potrazi za drugim uslugama. Ne samo besplatno. Tako ćete imati više opcija.
Molimo vas da razmislite ignorirajući neke stranice (možda članice stranice, RSS ...) - to može biti od pomoći.

Smaug
03-11-11, 18:07
Velika taht vaš problem je nestao.

O plaćeni usluge. Znamo - Željeli bismo ga besplatno previše. U ovom trenutku mi smo testiranje nove besplatne prijevod API - Apertium. To je ne tako brzo kao i drugi, a podržava manje jezike, ali to je besplatno. Također smo još uvijek u potrazi za drugim uslugama. Ne samo besplatno. Tako ćete imati više opcija.
Molimo vas da razmislite ignorirajući neke stranice (možda članice stranice, RSS ...) - to može biti od pomoći.

Ja ga unistalled i ja počeo primati nekoliko db greške prilikom gledanja tko je online. Tu je još vbet sintaksa u upitu. Morao sam reinstalirati kako bi se uklonili DB pogreške. Kako mogu biti siguran da se cijela modifikacija ukloniti?

Ako besplatne usluge postati održiva, ja ću ga vratiti u. Za sada, ja bih čistu deinstalacijskih ipak.

Hvala

vBET
03-11-11, 22:08
Nakon deinstalacije ne možete imati bilo vBET kuke rade, jer su oni uklonjeni iz baze podataka se vBulletin. To ništa lijevo onda je kriv vBulletin koja je odgovorna za deinstalaciju.

Kada deinstalirati vBET, imajte na umu također onemogućiti vBET preusmjeravanja pravila iz. Htaccess. Također, u slučaju ako koristite vbseo uklonite integracije kôd (samo upload dvije izvorne datoteke). Također možete ukloniti iz poslužitelja vBET datoteke ako želite, ali to nije potrebno.

r.dziadusz
12-11-11, 10:58
Imate li pitanje o ovom pitanju - ako da ću ponovno ovaj thread? Za novi, molimo otvoriti novu temu?

Smaug
12-11-11, 17:52
Volio bih biti u mogućnosti uredno deinstalirati dok besplatno rješenje dolazi.

vBET
12-11-11, 19:27
Imajte na umu da se to ne savjetuje. Ako ne želite koristiti vBET do bilo kakve nove besplatne pružatelji usluga će biti dostupna je savjetovao da se samo onemogućiti vBET. Kada deinstalirati ćete izgubiti cijeli svoj već spremljene prijevode. Dakle, to je dovoljno za:
1. Onemogući vBET u Admin CP
2. Komentar vBET pravila. Htaccess
3. Poništi promjene u dva vbseo datoteke (ako integrirana)

Ako još uvijek želite ukloniti molimo učinite isto, samo u 1. koraku deinstalirati umjesto onemogućiti. Također možete ukloniti vBET datoteka s FTP-a.

Imajte na umu da u ovom trenutku mi smo testiranje Apertium - koji je slobodan prijevod API. To nije prebrzo, a samo neki jezični parovi su podržani, ali to je besplatno. Želimo da se uključi u sljedećem izdanju koje će biti na kraju ovog mjeseca.
Također napominjemo da je Microsoft Prijevod API je besplatan. A čak i nakon ožujka 2012 planira dati slobodan pristup s granicom 2 milijuna znakova po mjesecu.

Dakle, pod pretpostavkom da - još uvijek imamo besplatnu podršku za 35 jezika (sve na sve) s granice, ali možemo podići granicu pomoću Apertium za neke od jezičnih parova. Mi savjet da ostane s vBET - besplatni prijevodi su još uvijek dostupni. Imajte na umu da uvijek možete jednostavno isključiti one jezike koje nisu podržane od strane Microsofta, tako da nećete morati brinuti o jezičnih parova podržava samo plaća Googleu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations