PDA

View Full Version: Prikaz prazna stranica ... 2.4.4 / 4.1.5 VB



harleyforum.se
02-10-11, 15:26
Moja stranica je iznenada prazan na drugim jezicima. Dogodilo prije nekoliko dana (primijetili neki drugi imaju isto oko 29. rujna).

Spomenuli ste, instalirati Curl negdje .. što je to?

Ista stvar u pregledniku Google Chrome i Firefox.

Cant nakon screenshot ovdje ili URL ali provjerite moj forum. http: / / harleyforum.se

harleyforum.se
02-10-11, 16:19
Također pravedan trčanje googletest.php stvar. Dobio ovaj odgovor:

Početna prijevod Test G API V1
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:

r.dziadusz
03-10-11, 08:20
Google API V1 je o biti zatvoren, pa su postavili nove granice, imajte na umu da je nakon jednog-st prosinca vBET besplatne verzije 2.3.x, 2.4.x, koji koriste Google besplatni API v1 neće raditi.
O vašem izdavanju, vaše nisu blokirani od strane Googlea, vaš odgovor stanje je ok, vjerojatno ćete doći do svoje granice. Molimo razmotriti nadogradnju vbet na najnoviju verziju plaćeni, nego što će biti u mogućnosti koristiti Microsoft i drugi prijevod API i postaviti svoj puni spremnik! Upravo sada provjerite da cache omogućen, to bi moglo pomoći u smanjenju zahtjeva

harleyforum.se
04-10-11, 15:09
Ok, razumijem. Koliko se Google V2 æe koštati?

harleyforum.se
04-10-11, 16:34
Ok sve, samo kupili / nadograditi na "pravu" verziju (4.4.2) i radi kao šarm! (Sofar ;)). Uglavnom pomoću Microsofts API.

harleyforum.se
04-10-11, 17:23
Ok sve, samo kupili / nadograditi na "pravu" verziju (4.4.2) i radi kao šarm! (Sofar ;)). Uglavnom pomoću Microsofts API.

Utvrda .... sat ili tako, sada imam exacly istu pogrešku sam imao sa slobodan inačici: (

vBET
04-10-11, 18:34
Molimo, otvorite novi thread u otklanjanju poteškoća ako se radi o verziji plaća. Ako već znate odgovor (ja vidio ti je pisanje u nekom drugom thread, molimo Vas da jelen upute tamo). Ako trebate specifične informacije - molimo vas da otvorite svoj vlastiti thread. Uglavnom - molimo koristite štand testeri za Microsoft i Google. Je jedan od API je dostupan onda kojima se ovim API-jem. Ako ne od tih onda možete razmisliti o korištenju Google v2 ili čekati ćete je dobio nove granice - na taj način ćete ispuniti cache duže, ali besplatno. Ako ne koristite Google V1 je savjetovao da isključite predmemorija čistač (Nemojte isključivati cache sam - samo automatsko čišćenje). Za više informacija, ako je potrebno molimo Vas da otvorite svoj vlastiti thread.

Vjerojatno ste upravo dosegnete ograničenje u Microsoft.

PS. Imajte na umu da smo upravo sada razmišlja o novom rješenju koje će omogućiti korištenje red od API - pa kad će doći ograničenje u jednom API onda vBET automatski će se prebaciti na neki drugi. Za više informacija o tome pogledajte ovdje:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1