PDA

View Full Version: Objasniti [HITNO POMOĆ ******] 3xx, xxx umnožavati oznaka ******



cevo
18-09-11, 18:02
Ja sam koristeći vBET 4.4.0 i Google Webmaster Alat izvješće koje je dobio moje web stranice 3xx, xxx umnožavati oznake naslova ************!.
Zadnji put prije nadogradnje sam dobio samo oko 1xx, xxx.
Ugoditi pomoć mene škripac moj promet smanjuje vrlo brzo.
http://pic.citecclub.org/out.php/i33559_duplicatetitletag.png

cevo
18-09-11, 18:09
ovdje je neki primjer: Protect Process - Prilikom zatvaranja procesa i Craig - Pastebin.com (http://pastebin.com/Np9iQc97).

vBET
19-09-11, 13:21
Molimo ažuriranje najnoviju inačicu. U ovom trenutku podržava vBET (opcionalno - podesiv) dodavanje jezika na naslov. Dakle, ako imate naslova koji nisu prevesti (npr. tvrtke / naziva proizvoda), a zatim na svim jezicima Microsoft bi trebao biti Microsoftov, pa naslov će se umnožavati. No kada novi opcija uključena tada će biti dodan u ime jezika - na primjer: (engleski) Microsoft. I to rješava problem - stranice će imati različite naslove:)

Ne sjećam se sad u kojoj je verziji ova opcija je dodana - molimo pogledajte opcije za pod nazivom "Dodaj jezik naslov" u Admin CP. U najnovije vBET verzija upravo Admin CP -> vBET -> Prevođenje Opcije -> Dodaj jezika na naslov. Molimo provjerite to podržava u stariju verziju i uključite ga. U svakom slučaju mi uvijek savjetujemo da koriste najnovije stabilno izdanje je moguće za manje bugova i poboljšanja:)

Molimo Vas da je to pomoć.

cevo
27-09-11, 04:29
Molimo ažuriranje najnoviju inačicu. U ovom trenutku podržava vBET (opcionalno - podesiv) dodavanje jezika na naslov. Dakle, ako imate naslova koji nisu prevesti (npr. tvrtke / naziva proizvoda), a zatim na svim jezicima Microsoft bi trebao biti Microsoftov, pa naslov će se umnožavati. No kada novi opcija uključena tada će biti dodan u ime jezika - na primjer: (engleski) Microsoft. I to rješava problem - stranice će imati različite naslove:)

Ne sjećam se sad u kojoj je verziji ova opcija je dodana - molimo pogledajte opcije za pod nazivom "Dodaj jezik naslov" u Admin CP. U najnovije vBET verzija upravo Admin CP -> vBET -> Prevođenje Opcije -> Dodaj jezika na naslov. Molimo provjerite to podržava u stariju verziju i uključite ga. U svakom slučaju mi uvijek savjetujemo da koriste najnovije stabilno izdanje je moguće za manje bugova i poboljšanja:)

Molimo Vas da je to pomoć.


Ova verzija je već dobio taj lik, ne mislim da je problem vezan za ovaj problem.

Uz ovaj naslov ovaj mod proizvedene 5 razliku URL! ZAŠTO??


Mac OS X 10,7 Lav teme za Windows 7 sada dostupna za preuzimanje!

1. (Ovaj jedan, to ni ne dodati / KR nakon / forum)



2. (Kako se ovo prevesti bez pozivni broj zemlje u URL?)


3. (Zašto je dodao "post147039" na kraju URL-a uzrokuje dvostruki URL?)


4. (Zašto je proizvesti "showthread.php? T79261" umjesto imena u temi)
/ Forum / showthread.php? T = 79261

vBET
28-09-11, 00:59
Molim Vas, dajte pravi URL (PM ako ne želite objaviti). U ovom trenutku mogu samo nagađati što se događa. Dakle, nagađanje:
1, 2, 3, 4. sve one URL-ovi će biti preusmjeren na odgovarajući način (koristeći 301 zaglavlje) i vidjet ćete odgovarajuću stranicu.

1. A zašto je to problem? pod kojima zastavom ste pronašli ovaj URL? Mislim da nije iz hr zastave, tako da je u redu
2. Ako nema kod zemlje neće biti prevedeni ili će biti preusmjeren u slučaju ako jeziku kod nedostaje greškom (priznata od strane cookies). Opet iz kojeg zastava ti je ovaj URL? Mislim da se od zastavom jezik zadani forum - tako da je u redu treba da bude bez jezični kod, ako želite vratiti na zadani jezik foruma.
3. Molimo provjerite vbseo postavke (ili prijateljski URL postavka - ako koristite one). vBET nije odgovoran za URL formata
4. Gdje ste pronašli ovaj jedan? Molim Vas, dajte URL adresu na stranicu na kojoj ste ga pa ćemo ga moći analizirati. Općenito u nekim mjestima vbseo ne koristi uopće i samo je preusmjeriti poslije. To može biti vBET bug ili samo zadano ponašanje vbseo. To možete provjeriti tako onemogućiti vBET za trenutak.

Molim Vas, dajte nam pravi linkove za primjere koje ovdje + za svaku od tih URL na stranicu na kojoj možemo pronaći i navesti gdje ga pronaći.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1