PDA

View Full Version: Riješen Problemi sa stranice za oblikovanje samo članovi



Snake
12-09-11, 19:56
Moj site je 100% prevedena za goste, ali kada se članovi za prijavu i pregledavati stranice zahtijevaju neke 'extra' prijevod, jer više teksta na stranicama.

To je prilično normalno, osim kada gledate stranicu kao član morate osvježiti (F5) stranice 2-3 puta prije nego je sve prikazuje točno.

Ja sam dodao neke slike da objasni.

http://www.computer-juice.com/vbeterror.gif

r.dziadusz
13-09-11, 10:05
Bok
Problem čini se da je u prijevodu API, jer jednom prevedeni tekst je pohranjena u priručnu memoriju tako da se može koristiti pravilno, ali "extra" prijevod je potrebno za povezivanje s Googleom / Microsoft API.
Koristite Google ili Microsoft API prijevoda?
Ako Microsoft, molimo pobrinite se da vaš Microsoft API ID je ispravan, ako google molimo Vas da pročitate ovaj post: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
Također, problem može biti u vašem poslužitelju, molimo Vas da saznati, ako se blokira izlaz priključak

Snake
13-09-11, 10:28
Slažem se, čini se API je zaustavljen i to uzeti 2-3 ide da biste dobili puni prijevod.

Im koristeći Google API, bolestan pročitajte FAQ i izvješće natrag, hvala.

Snake
13-09-11, 10:30
Ok tako da nisam blokiran od strane Googlea, to samo izgleda da su ograničavajući količinu Upita u jednom pokretu.

Kako ovo popraviti?

r.dziadusz
15-09-11, 09:19
Ako nisu blokirani od strane Googlea i vaš izlaz veze nisu blokirani, a također ne postoji preusmjeravanje problem. Možda možete pokušati koristiti Microsoft API-ja i onda ćete vidjeti ako ima je bilo koji improvments.
Također budite svjesni da, uskoro, morat ćete platiti za korištenje Google API.

vBET
16-09-11, 21:05
Ok tako da nisam blokiran od strane Googlea, to samo izgleda da su ograničavajući količinu Upita u jednom pokretu.

Kako ovo popraviti?

Kao i Radek je napisao možete koristiti Microsoft API. Imajte na umu da Google stavlja ograničenja na Prijevod API V1 pripremiti korisnike za zatvaranje u prosincu. Dakle, možete se prebaciti na plaćeni na (Znam da ne želite s drugih primanja).

Tu je i drugo rješenje! Otkrili smo prije nekog vremena da ako se previše prijevod zahtjeva da odete na google i prečesto onda Google čini vrijeme kazne. Kao što vidimo sada je usluga uskraćivanje kazne, ali ... Mi imamo posebne parametar za to! Molimo otiđite na Admin CP -> vBET -> Prevođenje usluga i postaviti kašnjenje između prijevoda. To će dodati definirano vrijeme kašnjenja između zahtjeva prijevod, pa ako je razlog previše zahtjeva u kratkom vremenskom razdoblju, onda će se riješiti. Imajte na umu da čak i sa ovom odgode skup možete imati svoje prijevode brže! Kao što sam napisao Google može dati vremena kazne, tako da čeka malo na strani poslužitelja može napraviti cijeli prijevod brži:)

Također, ako se pojavi da Google ograničena maksimalna duljina jedne upita, ili najviše segmente u jednom upitu, onda je dovoljno postaviti niže vrijednosti za konstante u klasi vBET_Translator_Google (vidi sliku / includes / vbenterrpsietranslator_class_translator.php)

Molimo Vas da ne trebate više pomoći u tom području ili je problem riješen.

Snake
16-09-11, 21:09
Možete pročitati moje druge postove pogrešno Želim koristiti plaćeni.

Pa kako ću to učiniti? Molim odgovor na moje druge nit ispravno!

vBET
16-09-11, 21:38
Oprostite. Napravila sam pogrešku (samo provjeriti raspravu - To je bio oblik drugog korisnika - korisničko ime također počinje sa S;)). Nema potrebe za vrištati - ja ću ići na sve teme koje još uvijek čekaju odgovor. Možete mi dati točan URL ovdje ako želite:) Ja sam provjere jedan po jedan postove od zadnje 2 do 3 dan - moj laptop je srušio i Radek je brigu o forumu.

Ako želite koristiti Google API Prevođenje V2 - samo instalirati najnovije izdanje vBET4.x, idite na Admin CP -> vBET -> Prevođenje usluga i postavite opcije na odgovarajući način. Naći ćete tamo cijeli opis s odgovarajućim linkovima kako da biste dobili Google API ključ i tako dalje.

vBET 3.x će podržati uskoro (najvjerojatnije bi već, ako ne i moj laptop pada). Mi zakazano izdanje za ovaj mjesec. Mi smo malo kašnjenje zbog hardverskih problema, ali još uvijek nova vBET3.x release trebali bi biti dostupni krajem ovog mjeseca:)

Molimo Vas da ne trebate više pomoći problema opisanog u ovom Thread:)

PS. Samo podsjetiti da je to 3.x pod-forum. Mi ćemo osigurati Google Prevođenje v2 podršku uskoro u vBET3.x - to je na testiranje pozornici sada. Kod promjene su već učinili.

Snake
16-09-11, 21:44
Znam da je ovo VB3 forum, im trčanje VB3 taj zašto sam post ovdje

Kada će VB3 podršku apiv2?

vBET
16-09-11, 21:48


Bio sam uređivanje moj zadnji post nakon što ste poslali vaš odgovor - pa provjerite tamo na link iznad. Ispričavamo se za nevolje - Nedostaje mi da je to 3.x pod-forum na početku - moja krivnja: P

r.dziadusz
04-10-11, 09:40
Bez odgovora, smatraju riješiti, ako imate bilo kakvo pitanje o ovoj temi molimo Vas da, ja ću ga ponovno otvoriti, za bilo koje druga pitanja molimo vas da otvorite novu temu

Snake
04-10-11, 09:44
Riješeno?

Ne.

Google API v1 ima nove najniže granice, stranica se ne prevode.

Deinstalirana sada.

Riješeno? LOL.

vBET
04-10-11, 10:00
Kao što sam shvatiti da nemate problema više - zar ne? Što više pomoći vam je potrebno ovdje? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1