PDA

View Full Version: Forum o novim poslužitelju



vBET
17-12-09, 22:02
Pozdrav.

Mi smo upravo preselio forum novi server:)

Ako ste saznali da postoje neka pitanja s upload privitaka ili nešto slično - javite nam, mi ćemo ispraviti to brzo:)

Michael
19-12-09, 18:47
To je puno brže vbet!

vBET
20-12-09, 02:29
Da:) I još - žao prošle nevolje. To stvarno nije bilo pametno staviti 4 foruma na jedno zajedničko račun;) Pogotovo kada vBET forum raste u ovom brzinom.

Trenutno vBET forum je isključivo na našem VPS server te smo u mogućnosti da biste dodali nove resurse u nekoliko sekundi, ako će biti potrebno:)

Također sam već vidio da se kreće forum imao neke probleme (stari privitke nestaju, jer staze je promijenjen). Ako će biti potrebno mi ćemo ispraviti, ali u ovom trenutku imamo puno posla na 3.3.0 i privitaka je u riješena / zatvoreno pitanja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1