PDA

View Full Version: vBET 4.4.2 Izdana



vBET
01-09-11, 21:42
Pozdrav:)

Znam da smo planirali objaviti prvi vBET3.x, ali Google je već dao novi prijevod API v2 (plaća se jedna) tako da smo morali usvojiti naše planove za stvarno stanje. vBET 3.x će te promjene u sljedećem izdanju:)

Dakle, ovo izdanje dodaje podršku za prevođenje Google API v2. U ovom trenutku podržava 3 prijevod API:

Google Translation API V1 (dostupno samo do 1. prosinac 2011)
Google Translation API v2 (plaća se jedan)
Microsoft Prijevod API (besplatno)

Sada, ako želite koristiti plaćene Google API-ja onda morate skrenuti na Google Prevođenje API v2 ručno odmah (Admin CP-> vBET-> Prevođenje Pružatelji-> Koristi Google API v2. Nakon 1. prosinca ćemo ukloniti tu opciju, budući da Neće biti izbora više.

Od ovog izdanja za nova postrojenja zadane vBET konfiguracija koristi samo bez jezika - tako da oni podržavaju Microsoft Prijevod API-ja. Također cache memorije po defaultu vrijeme živjeti je 90 dana (od Google Prevođenje API V1 ne koristi po defaultu mi nemamo 15 dana cachea granica - još uvijek je u parametar opis ne postoji ograničenje o ovom za prevođenje Google API v1 korisnici). Također nova mogućnost je dostupna za čišćenje predmemorije - možete reći koje tablice bi trebao biti očišćen. Zahvaljujući koji je želite imati besplatno i plaćeno prijevoda, možete imati čisti predmemoriju za besplatno prevođenje i držati ga do danas sa sve većim kvalitete. U isto vrijeme neće ukloniti prijevode koji ste platili za, tako da nećete imati na plaćeni iznova i iznova za isti prijevod:) To je ujedno i zadana vBET konfiguracije - toliko samo tablice za Microsoft prijevodi su čiste sada. Ako još uvijek koristite Google Prevođenje API v1 Molimo uključite čišćenje za odmor jezika na poštivanje Google Uvjete pružanja usluge (15 dana caching limit).

Imajte na umu da novi zadane vrijednosti za stare parametri nemaju utjecaj na forumima za vrijeme ažuriranja (imat ćete svoje stare vrijednosti). Ipak za nove parametre (kao što je koje tablice bi trebao biti očišćen), koju ćemo imati zadane vrijednosti, jer nije imao prethodnih vrijednosti tamo.

Tako je u kratke riječi: ovaj release je spreman da vam besplatno prijevodi i omogućava promjenom konfiguracije za podršku svim 53 jezika.

Novi:

Podrška za Google prevođenje API v2
Konfiguracija za čišćenje predmemorije (koji jezici treba očistiti)


Promjene:

Default vBET konfiguracije spremni za besplatno prevođenje



Nedostaci Ispravljena:

Komentari za CMS članaka

Snake
01-09-11, 21:54
Sjajno! Ako sam upgrad od VB3 do vb4 koristiti vbet4 će moje predmemorija morati početi iznova?

vBET
02-09-11, 09:12
Sjajno! Ako sam upgrad od VB3 do vb4 koristiti vbet4 će moje predmemorija morati početi iznova?

Ne - predmemorija će ostati kao što je to. Samo je ažurirati - ne ponovo (ne deinstalirati i ponovno instalirati - tijekom deinstalirati sve predmemorije su stolovi pao). Imajte na umu da vBET3.x će također podržavati Microsoft Prijevod API i Google Prevođenje API v2 - to je naš glavni prioritet upravo sada:) Dakle, ne morate ažurirati cijeli vBulletin i sve svoje dodataka samo za to.

Ipak, ako imate dozvolu za vBulletin 4.x Ja osobno mislim da je prilično dobar motor i to je vrijedno za ažuriranje (samo biti spreman za pitanja;)), ali nemojte to učiniti samo za vBET novi prijevodi - mi ćemo vam dati da li u sljedeća vBET3.x izdanju.

winsome
02-09-11, 11:08
i kako postaviti forum na vBulletin 3.8.7 Brz ??((( (besplatna inačica)

r.dziadusz
02-09-11, 13:20
Bok,
Molimo Vas da pročitate o vBulletin 3.x odavde VB3 Općenito Rasprave - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php?f=111), a ako želite pitati o besplatnu verziju našeg proizvod vBet za vBulletin 3.x, molimo Vas da otvorite novu temu u besplatnu inačicu vBET2.3.x (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Taurus
04-09-11, 10:29
Gdje mogu dobiti informacije o plaćenoj usluzi Google? Koliko će koštati, i kako ga postaviti preko njih? Zahvaljujući.

Simon Lloyd
04-09-11, 18:21
Gdje mogu dobiti informacije o plaćenoj usluzi Google? Koliko će koštati, i kako ga postaviti preko njih? Thanks.Take pogledajte ovdje Plaćeni verzija Google Translate API sada otvoren za poslovanje - Google Translate Blog (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html) je može raditi vrlo skupo za forume, oni će naplatiti $ 0.05 po 500 riječi!

Upravo sam uzeo prosječan nit od 9 radnih mjesta, uključujući i sve postbit tekst bilo 3.456 riječi, što odgovara 1,76 dolara!, Tako da prijevod ide na trošak apsolutni sreće!

Je li besplatno API će u potpunosti? postoji alternativa kao AltaVista je bablefish?

Simon Lloyd
04-09-11, 18:30
Imajte na umu troškove sam dao gore je samo jedan prijevod.

vBET
04-09-11, 19:15
Pogledajte ovdje Plaćeni verzija Google Translate API sada otvoren za poslovanje - Google Translate Blog (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html) može raditi se vrlo skupo za forume, oni će naplatiti $ 0.05 po 500 riječi!

Upravo sam uzeo prosječan nit od 9 radnih mjesta, uključujući i sve postbit tekst bilo 3.456 riječi, što odgovara 1,76 dolara!, Tako da prijevod ide na trošak apsolutni sreće!

Je li besplatno API će u potpunosti? postoji alternativa kao AltaVista je bablefish?

Ovdje je detaljno cijene za prevođenje Google API v2: Cijene i Uvjeti pružanja usluge - Google Translate API v2 - Google zakonika (http://code.google.com/apis/language/translate/v2/pricing.html)
To je $ 20,00 po 1 000 000 znakova. To je broj znakova u ne riječima.

Također ne postoji vremensko ograničenje za caching Google prevođenje API v2 rezultate. Dakle, ne morate na plaćeni iznova i iznova za isti prijevod. Dakle, svoje izračune propustiti jednu stvar - da se nakon prevođenja 1. konac, vBET već spremljeno kazne za statičke GUI elemenata. Također u skladu s vašim rezultat ste imali u jednom nit 9 postove sa sažetkom iznosu od 17 znakova 600 - to ga čini prosječno gotovo 2 000 znakova u post. To nije čest primjer. Mnogi postovi imaju manje od 60 znakova (baš kao i prethodni post). Na primjer to vrlo odgovor ima manje od 1300 znakova, a to je dugo odgovor kao i za mnoge foruma. Naravno, ne postoji bilo pravilo, ali mislim da ste sami panika na smrt koristeći samo jedan primjer, što nije previše čest u mnogim forumima.

U svakom slučaju - kao što je cijena cijene - to je na Googleu kako žele prodati svoje usluge i do će korisnici koriste te usluge ili ne.

Odgovarajući na pitanje o slobodnoj alternativa - Da - vBET4.x već podržava potpuno besplatno Microsoft Prevođenje API - ne podržava toliko jezika kao Google, ali je još uvijek 35 jezika. Tako vBET kupci mogu uživati besplatno prijevoda, čak i nakon Google prijevod API v1 će biti zatvoren. Barem dok Microsoft Prevođenje API je besplatan, ali ovdje smo i spremni da se razvije - vBET sada olakšava dodavanje novih prijevoda API.

Simon Lloyd
04-09-11, 20:18
Michael, hvala za detaljne odgovor, ja razumijem ono što pokušavate reći, ali, nažalost, primjer dao sam je vrlo čest u mom forumima, imam puno puno puno više.

Drago mi je da ako ja pokušati Google plaća usluge i to radi iz preskupo I dalje će BA u mogućnosti ponuditi prijevode u mom foruma:)

Snake
16-09-11, 21:42
im trčanje VB3 pa kad će novi vbet podržati?

vBET
16-09-11, 21:46
im trčanje VB3 pa kad će novi vbet podržati?

Sam ti napisao u svom nit - vBET3.x novo izdanje bi trebalo biti učinjeno do kraja ovog mjeseca. Već smo napravili kod promjene, sada moramo ga testirati dobro:) Dakle, uskoro ćete biti u mogućnosti koristiti jo Mistosoft prijevod API i Google Translation API V2 u vBET3.x:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1