PDA

View Full Version: Prihvaćeno Korisnički profil jezik opciju "nije izabran"



forosmb
18-08-11, 10:03
Za korisnike koji ne žele imati bilo zastavu povezana s njegovom profilu, mogućnost da se jezik konfiguracija natrag "nije izabran" nakon nekog-a-car korisnika testiranja odabir jezika.

Trenutno ovaj "unselection" nije-a-car.

forosmb
18-08-11, 13:38
Kao alternativa, postoji mogućnost da se izbjegne zastavu vizualizacija na profilima bez modificating predloške?

vBET
18-08-11, 14:50
Da to nije moguće, a zaista ne želimo da ga podržavaju.

Uglavnom forum vlasnici žele tako ostati (to je razlog zašto takva funkcija postoji uopće - što je zamoljen da to napravio).

Kako o tome - to će biti moguće, ali samo za administratora? Kao što sam napisao uglavnom forumima žele prisiliti korisnike da ga ne dopušta da ga unset. Bi li to biti u redu za vas?

forosmb
19-08-11, 13:47
Ja razumijem conexion s prisiljavajući korisnike da odaberete jezik u funkcionalnosti.

No, s obzirom da dvojezični opcija nije prisutan u trenutni proizvod, mi vremenski bih da se bave s korisnicima ne žele pokazati eksplicitne zastavu u svom profilu.
Znam da je litle političko pitanje, ali će biti važna u našoj regiji.

vBET
21-08-11, 14:49
Hvala za info. Možete li odgovoriti na pitanje? Da li predložena rješenja će biti u redu za vas?

forosmb
21-08-11, 22:30
Ne, ne.

vBET
22-08-11, 12:46
Pa kako ste željeli to točno radi?

Svatko smije ukinuti označenost svoj zadani jezik. Admin mogu to učiniti za korisnike.
Ako će omogućiti korisnicima da isključite opciju defaultni jezik, to će biti dostupni nakon uključivanja posebnih opcija za to - kao što sam napisao prije nego što mnogi forumi žele točno nasuprot zahtjev (tako žele prisiliti korisnike da ga ne dopušta da ga unset) .

Je li to rješenje je u redu za vas? Ako ne molimo dati neke detaljnije nego samo slažem;) To će nam pomoći kako bi se utvrdilo Vašim potrebama brže.

forosmb
22-08-11, 12:59
Dopuštanje druge foruma sklonosti u isto vrijeme:
AdminCP opcija: Dopusti korisnicima da postavite jezik kao "nije izabran"?

Kao što je vrlo povezana sa silom korisnicima za posjet odabir profila jezik, možete povezati s tom opcijom:

-Force korisnicima da postavite jezik (adminCP)? Da => "Nije odabrano" opciju nije dostupna
-Force korisnicima da postavite jezik (adminCP)? Nema => "Nije odabrano" opcija dostupna

vBET
22-08-11, 13:06
U redu, tako ćemo dodavati nove mogućnosti konfiguracije, tako da korisnici će biti na raspolaganju poništili odabir zadane jezik. Mi ćemo razmišljati o tome na odgovarajući način opisuje kako uprave će znati da nema smisla silu postavljanje i dopustiti da ga poništili odabir u isto vrijeme.

Možda će biti još lakše ga staviti kao novu vrijednost u prisiljavanju umjesto stvaranja novih parametara sama. To bi bilo najlakše za upravu konfigurirati.

Dakle, mi ćemo to učiniti za novi parametar ili nove vrijednosti u postojećim parametar. Bilo kako bilo to će biti učinjeno. Moja prednost je zapravo drugi način - najjednostavnije za održavanje jer automatski ne dopuštaju krivo konfiguracije.

forosmb
23-08-11, 23:56
Slažem se možda drugi put je najbolji i ravno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1