PDA

View Full Version: Riješen Korisnički profil jezik dodjele ne može poništiti



forosmb
11-08-11, 22:13
Bih treba mogućnošću pustiti korisnika jezik biti postavljena kao "nije izabran", čak i ako su nekad su izabrali jezik.

Mi smo ostaviti na dvojezične regije i prisiljavajući da izbor nije pametno postupanje korisnicima.
Trenutno sam oznake pored žali korisnicima izravno kroz SQL. To woulb biti najbolje da se factible iako adminCP korisničkog profila.

vBET
13-08-11, 02:27
Imajte na umu da ne morate na silu nikoga da mu postavio zadani jezik. To je podesiv i po defaultu vBET ne prisiljava. Možete postaviti prisiljavajući strategije u Admin CP -> vBET -> Razno -> Preusmjeravanje za uređivanje profila.

O unsetting jezik - vBET ne podržavaju unsetting u ovom trenutku. To je bio dizajniran kako bi mogućnost odabira vlastitog zadani jezik i jednom odlučili ne biti u mogućnosti UN-izaberite (svatko ima svoj vlastiti jezik ...). Dakle, u ovom trenutku najlakši način doista je unsetting SQL (+ uklanjanje jezikom ulogu u Admin CP). Ako ne želite imati problema u budućnosti tada ga možete isključiti dodatke koji je dao mogućnost da postavite jezik korisničkog zadani. Ti dodaci su:
- Ručka zadani jezik u obrazac za prijavu
- Ručka zadani jezik u profilu obliku
Također može biti potrebno onemogućiti one:
- Postavite odgovarajuće grupe zadani jezik
- Dodajte zadani jezik za korisničkih podataka
- Ručka zadani jezik za vrijeme ažurirati profil
- Ručka zadani jezik za vrijeme upisa

Imajte na umu da nije testiran - nakon promjene molimo testa ste u mogućnosti to stvoriti novi korisnički račun na forumu i jeste li u stanju urediti vaš profil.
Također imajte na umu da po defaultu ti dodaci su uključeni, tako da nakon vBET ažurirati će se tražiti da ga opet. Možemo pitati vBulletin tim kako će se ponašati ako neće biti aktivan vrijednosti atributa u XML datoteku proizvoda, tako da možda neće biti potrebno da biste ga isključili nakon svakog ažuriranja (nismo imali takve potrebe prije).

Molimo Vas da ne trebate više podrške ovim pitanjem:)

forosmb
15-08-11, 11:23
Ja ću isključiti tu kuka:
"Ručka zadani jezik u profilu obliku"
te u sprezi s google autodetection konfiguracije ću pojednostaviti izbor korisnika koliko-a-car.

Hvala za podršku.

vBET
15-08-11, 20:44
Velika. U slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja molimo samo pitajte - mi smo tu da vam pomoći:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1