PDA

View Full Version: Riješen Previše pogreške u indeksiranju.



symbianist
15-12-09, 06:14
U mom Google Webmaster računa i obavijesti ovaj gubitak pogreške u indeksiranju.
ovo je primjer puzati pogreške veze.

hxxp: (.) (.)? / / wwwww primjer com / BG / tags.php tag = lud

kada kliknete na to me preusmjeri na ovu stranicu

hxxp: (.) (.) / / wwwww primjer com / Tags / vbet_lang = bg & preusmjereni = / tags.php?

s tom pogreškom


Stranica nije preusmjeravanje ispravno

Firefox je otkrio da je poslužitelj je preusmjeren zahtjev za ovu adresu na način da nikada neće završiti.

Ugoditi pomoć mene.

vBET
15-12-09, 23:28
Molimo PM me točan link. U ovom sam trenutku čak i ne znaju da koristite vBSEO ili ne.

symbianist
16-12-09, 06:55
im koristeći vbseo. ja i moji prijatelji su nailazeći tu pogrešku.
Ako idete na hxxp (.) primjer (.) neto / TL / tags.php neće preusmjeriti da
hxxp (.) primjer (.) neto / TL / oznake /

ali umjesto da ovaj URL s pogreškama
hxxp (.) primjer (.) neto / oznake /? vbet_lang = TL & preusmjereni = / tags.php

symbianist
16-12-09, 07:02
zapravo braco, to samo što se događa na tags.php, ali ostatak php. to radi u redu.

symbianist
16-12-09, 07:06
postoji mrav prepisati pravilo da se u htacces biti u mogućnosti to ispravno raditi?

Kolbi
19-12-09, 14:00
Usput, imam puno dvostruko meta-naslov, itd., također bi trebali biti fiksni. Također, koristeći Google Webmaster Tools? Onda molim pogledati s vremena na vrijeme puzeći položaj.

vBET
20-12-09, 00:20
postoji mrav prepisati pravilo da se u htacces biti u mogućnosti to ispravno raditi?

htacces - br. Ali mi fiksne to i bit će objavljen u 3.3.0. Možete je brzo popraviti za ovo - samo dodajte ovu liniju u vbenterprisetranslatoor_seo.php na kraju prvog if:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_GET['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);

vBET
20-12-09, 00:21
Usput, imam puno dvostruko meta-naslov, itd., također bi trebali biti fiksni. Također, koristeći Google Webmaster Tools? Onda molim pogledati s vremena na vrijeme puzeći položaj.

Molimo, otvorite novi thread za to, a također pružaju primjer URL-ove

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1