PDA

View Full Version: Odbijen pomoću Geolocation ili ip2location i druge prijedloge



yahoooh
13-12-09, 23:39
Ja sam vatra lisica na arapskom tako da kad sam posjetiti Vašu web lokaciju da će me preusmjeriti na arapski lang>> to je ok
ali sam isto tako koristeći odnosno u engleskoj verziji i da će koristiti vaše stranice u engleskoj verziji
je tu daleko dodati abilit da bi dodatni čimbenik da to pomoću geololcation ili ip2location koji također će povećati najbolji izbor za zadani lang vistor da prvi put posjete glavne stranice

još jedna stvar:
ja requist na highlite sliku se koristi jezik prevedeno stranica

Također što je važno za mene:
kada korisnik odabere zadani izvorni jezik stranice
on bi trebao dobiti defaultu kada koristite web-mjesta bez prijevoda i on želi odgovoriti ili dodati Tema: jezik je opcija po defaultu za njega: Ne dodavati jezik BBCodes

yahoooh
13-12-09, 23:45
također:
brzi odgovor u skupini disscussion ja vidim, ne podržavaju

a tu su i neki bugovi sam pisao o tome:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/220-group-disscussion-bug-url.html

vBET
15-12-09, 02:20
Hvala za vaše mišljenje i prijedloge. Molimo vas da svaki prijedlog / bug izvještaj u odvojenim thread - to će učiniti upravljaju tim mnogo lakše. I također nema potrebe za točke na druge svoje teme - vidimo te i čitamo svaki post na ovom forumu:)

O Vaše prijedloge:
- Geoloških lokacija: kao što ste već primijetili smo koristeći postavke preglednika i mi nešto one odgovaraju bolje, jer ljudi mogu biti iz kuće i ako se ide za 2 tjedna da druge zemlje to ne znači da automatski znamo njihov jezik; ) Također bi utječe ne samo na performanse, ali također smatramo kako bi to moglo utjecati roboti indeksiranje Vaše web stranice. Kao što znamo roboti ne koristimo jezik kolačiće, ali imaju IP-a koji ukazuje na neke smjeru. Jeste li sigurni da želite robota biti preusmjeren?
- Isticanje slike: dodan u TODO listu:)
- Zadani jezik isto što i forum jezika: u tom slučaju opcije za dodavanje BBCode su glavom prikazuje na svim (ne mora smisla jer njegov jezik je isti oglas foruma jezika) - pa ja ne razumijem pitanje. Možete li opisati više?
- Brzi odgovor za grupne rasprave: dodan u TODO listu. Mislim da bi trebao već biti podržan, ali može biti neki bug ili ćemo propustiti negdje u grupnoj raspravi. Hoće li biti u redu u 3.3.0.

vBET
24-12-09, 09:45
Aktivna zastavica označite učinjeno - bit će uključeni u 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1