PDA

View Full Version: Riješen pogreške tijekom instalacije



psychopata
18-07-11, 15:30
Imam pogreške tijekom instalacije

Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_bootstrap_complete () in / home / admin / domena / xxx / public_html / forum / includes / class_bootstrap.php (80): eval () 'd code on line 10

vBET
19-07-11, 01:07
U svom uredio verziji sam vidio da ste imali i druge pogreške. Vjerojatno jer Admin CP u drugim katalog. Prvo obavijestite zašto ukloniti te pogreške iz poruke - to je riješeno?

Mi moramo znati cijelu stvarnu poruku o pogrešci, ne samo zadnji dio. Često rješavanje prvom broju riješiti ostatak u slučaju kada su neki uključuje nisu riješeni. Dakle, navedite stvarna puna poruka o pogrešci. A ako ste stvarno promijenili Admin CP katalog, onda molimo da premjestite admincp datoteka na odgovarajuće imenik. Ako ne molimo pobrinite se da sve datoteke je učitana na server na odgovarajući način.

Molim Vas, dajte stvarni status izdavanja poslije fallowing savjeti i puni se poruka o pogrešci neki problem i dalje postoji.

psychopata
19-07-11, 12:57
prije konfuzije je uzrokovan nedostatkom datoteke bačen, jer sam zaboravio o njemu nakon što je bačen u datoteku mod wgrał adminCP ali sada se pojavi pogreška navedeno

vBET
19-07-11, 18:04
Dobra - nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, bo wymagany plik powinien być załączony w hooku init_startup. Tak więc sprawdź czy ten hook przez przypadek nie został wyłączony:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager
2. Znajdź plugin o nazwie: Initialization
3. Sprawdź czy jest włączony - jak nie to włącz.

Jeśli jest włączony to proszę:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager 2. Pronađite plugin pod nazivom: Podrška rano preusmjeravanje 3 Unesite urediti i pronaći:

vbet_global_bootstrap_complete();
4. Umetnite ovaj kod prije:

require(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
5 Spremi Recite mi da li i koji dio je pomogao. Ako je ovo drugi problem je rješenje skrećemo budućoj verziji.

vBET
22-07-11, 12:12
Bilo kakve povratne informacije? Da li još uvijek trebaju našu podršku? :)

psychopata
25-07-11, 16:25
tako dalje, sve učitane jednostavno ne rade dobro, a problem s konfiguracijom zrakoplova u glavnom PA vBET umjesto toga vBET 3.0.0 i više nije besplatan softver. Da imaju pravo koristiti ga morate kupiti licencu i postavite svoj ključ licence ovdje. Gdje sam da?

vBET
26-07-11, 07:45
Nie mogę się dostać do Twojego forum - adres podpięty do licencji nie działa.

Klucz licencji znajdziesz w sekcji Downloads (http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php) a ustawisz w Admin CP -> vBET -> Main -> Dozvola Ključ. Ako ne vidite mogućnost da nešto nije u redu - upload na PM pristup podacima na Admin CP i FTP. Vidjet ću kako to izgleda.

psychopata
26-07-11, 09:17
Predsjednik poslana na vodi provjerite

vBET
26-07-11, 23:32
To je gdje sam skok:)

vBET
26-07-11, 23:54
Dora - sada mogu vidjeti kako to izgleda. Ponovno sam se uvozi proizvoda datoteku eliminirati mogućnost pogreške u montaži. Najvjerojatnije ***** problem s nestalim knjižnicama, jer translation vam daje bijelu stranu. Molimo provjerite jeste li instalirali knjižnica PHP: ICONV i Curl. Izgleda Curl ne rade, ili ako su blokirali odlazne pozive (koji sam ne može provjeriti bez pristupa FTP). Molimo gledati u ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1536 postavljati potrebne knjižnice: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413- faq.html # post1535 vjerojatno nedostaje ove knjižnice. Ako ste, ili nakon instalacije i dalje ne radi, a zatim provjerite da li su blokirani izlaznih veza pomoću googletest.php - ovdje ćete naći opis: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2 . html # post1729 Molim odgovor ako je to pomoglo riješiti problem, ili trebate daljnju pomoć :)

psychopata
27-07-11, 07:02
Curl instaliran i počinje da objasni:) hvala na pomoći

vBET
27-07-11, 17:27
Nema problema. Preporučujem za budućnost - iako ono to napisati:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1