PDA

View Full Version: Riješen vBET izbrisati - crawl pogreška 100,000



alptraum
18-07-11, 11:14
Ja sam se prije godinu dana za kratko vrijeme vBET3. Moja web adresa je: MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net). Budući da jedna godina sam se "pogreške u indeksiranju" iz Googlea. Moj muhakeme.net je pogreške u indeksiranju u više od 100.000 stranica, jer vBET proizvod URL-a. Imam loših točaka iz Googlea i kazne sada. Također sam napisao da Google potporu i rekli su zbog tisuća "puzati pogreške" u više od 100 stranica se to moglo dogoditi.

Ja izbrisana proizvoda iz mog FTP. Ponekad gledam "Tko je on-line" i vidim da je Google u potrazi moj stari prevedenih stranica.

vBET
18-07-11, 11:56
Bok, vidim vaša licenca je istekla pa sam Pretpostavljam da je koristeći staru inačicu vBET. Imajte na umu da vBET3.x je zapravo 0 (nula) otvorene bugove:)

Dakle, ako želite koristiti vBET bez problema je uvijek najbolji način da koristite najnoviju verziju koja su ispravljene stare bube:) Možete obnoviti svoje licence i dobiti najnovije verzije. Imajte na umu da obnovimo košta samo 30 $. Možete obnoviti u download sekciji.

Također imajte na umu za buduće - mi Vam besplatne podrške. Dakle, najbolja ideja je napisati kad imate problem, umjesto da vlastitim aktivnosti koje su vam još pitanja.

O stvarnom broju - Google pretraživanju stare stranice. Molimo samo dodajte odgovarajuće pravilo koje će se preusmjeriti takvih zahtjeva na forumu glavnu stranicu. Google će zaustaviti u potrazi nakon nekog vremena (ćete mu reći da se tim stranicama se preselili).

Molim Vas, dajte nam svoje primjere ne postoje veze - mi ćemo pisati vama odgovarajuće pravilo:)

vBET
27-07-11, 18:02
Bez odgovora - smatra potpora nije potrebna. Molimo pišite ovdje u slučaju da i dalje treba podržati u ovom slučaju.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1